Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава комплет Санитарија неупотребувана (KALDEWE)

Се продава комплет Санитарија неупотребувана и тоа: - Шоља со каза...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:02продавам плочки

продавам плочки разни димензии и по малку оштетени.за цена ќе се дого...


1 €
или предлог цена
Денес 16:14Fenomat za WC nov

Se prodava fenomat za WC nov ne upotrenen


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 12:58Bojler skoro Nov

Se prodava bojler skoro Nov vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 12:58Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na spusten plafon hanter daglas.tip so lajsnai bez lajsn...


1.180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 авг 06:39Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na hanter daglas aluminiumski spusten plafon po merka vo...


1.180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 авг 06:39RASPRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA TOPLA VODA

RASPRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA TOPLA VODA -Termo sifonski 120L, ...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јул 13:00Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јул 12:02Topsifoni resetki i Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јул 12:01Podavame Inoksni Topsifoni i lajsni

Prodazba na Topsifoni i Aluminiumski i Pvc lajsni so odlicen kvalitet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јул 11:59Grealki-grealici-greaci za kupatilo

Se prodavaat made in yugoslavija 2 grealici za kupatilo dvete rabotat...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јул 08:34Pumpa za otpadna Voda- Grundfos sololift2 WC-1

Prodavam Pumpa za otpadni vodi od wc i kujna vo slucaj koga ne e moze...


75 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
6.900 €
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јул 11:50montaza na vodovod i sanitarija za kupatila

profi montaza na vodovod za kupatila i kunji, montaza na sanitarija ...


100 €
или предлог цена
30 јул 11:11Cistenje i servisiranje na soncevi, solarni, soncev sistem

Vrshime cistenje na soncevi kolektori od bigor i otklonuvanje na defe...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јул 11:07SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 јул 20:38protocen boljer, bojler, kada 80 x 80 ogledalo i umivalnik

protocen poljer Koncar, voopsto ne koristen vo odlicna sostojba, u...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 јул 10:59Masina za perenje Beko

Masinata e kako nova Cena : 150 evra Telefon za kontakt 078414431 07...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 јул 19:17Grealka za vo kipatilo, NOVA

Prodavam grealka za vo kupatilo, mnogu malce koristena


1.500 МКД
или предлог цена
26 јул 21:37Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 јул 11:44Сет за бањо

Сет за бањо 1/2 40 х 60 cm x 1 комад 60 х 90 cm x 1 комад. Бес...


500 МКД
или предлог цена
25 јул 15:37PLOCKI

Se prodavat plocki zidni 50 m2 po cena od 300 den za 1m2 made in ITALY


300 МКД
или предлог цена
24 јул 08:56JALL корпа за алишта за перење / ИКЕА

Код на производ: 701.189.68 Карактеристики на производот > Мате...


430 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јул 16:15JALL сушара за алишта / ИКЕА

Код на производ: 802.428.92 Карактеристики на производот > Матер...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јул 16:11RUTER даска за пеглање / ИКЕА

Код на производ: 604.716.10


1.320 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јул 16:06PATRULL подлога за бања / ИКЕА

Код на производ: 101.381.63 Карактеристики на производот: > Матер...


580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јул 15:57SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јул 00:57PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јул 00:57KAZANCE GEBERIT VO ODLICNA SOSTOJBA

Kazance geberit vo odlicna sostojba mnogu malku koristeno


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

22 јул 13:40SKUBB корпа за алишта

Код на производ: 302.240.46 Карактеристики на производот: > Матер...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 јул 16:13SOLARNI SISTEMI ZA TOPLA VODA

Montaza i prodazba Na SOLARNI SISTEMI za topla voda naj evtina montaz...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

18 јул 17:57Bojler na sonceva energija

Bojler stedi struja samo leten period


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

17 јул 23:01Bojler, keramicki elementi

Se prodavaat: keramicka cizma i mijalnik 1500 den keramicka kada ...


1 МКД
или предлог цена
16 јул 11:06Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


850 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

14 јул 19:32plafoni od plasticna lamperija ramna obicna i pvc panel

izrabotka na plafoni od plastika i zidni pvc oblogi


23 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

14 јул 07:30AKSESOARI ZA BANJA

KOMPLET NOVI AKSESOARI ZA BANJA DRZAC ZA KRPA TOALETNA SAPUN CASA I ...


600 МКД
или предлог цена
13 јул 19:05Protocen boljer

Simens so bakarni cevki koristen edna sezona


8.000 МКД
или предлог цена
13 јул 16:59Bide WC

Хигиенско биде изработено од медицинска пластика, отпорно на бактерии...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

12 јул 09:20Prodavam kada za banjanje na bebe i mali deca

Prodavam kada za banjanje na bebe i mali deca. Plasticna, anatomski p...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 јул 12:59SANITARIJA

https://facebook.com/pg/3dlider/photos/?tab=album&album_id=8160089354...


1 €
или предлог цена
10 јул 12:00Kadi za kupatilo

Poradi zatvoranje na dukjan rasprodazba na sanitarija za banji Tuš k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 јул 15:08Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам