Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodavat dve dvosedni kreveti socuvani 075281028

se prodavat dve dvosedni kreveti vo odicna sostojba. krevetive moz...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 авг 09:15Промовирано

ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 јул 18:16Промовирано

ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Половна гарнитура за седење. Малку користена. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:00Промовирано

GERSBY библиотека / ИКЕА

Код на производ: 702.611.31 Карактеристики на производот > Матер...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:32  НОВ ОГЛАС

FINNBY библиотека / ИКЕА

Код на производ: 102.611.29 Карактеристики на производот > Матер...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:29  НОВ ОГЛАС

LAIVA библиотека / ИКЕА

Код на производ: 401.785.91 Карактеристики на производот > Мате...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:26  НОВ ОГЛАС

BILLY библиотека / ИКЕА

Код на производ: 002.638.50 Карактеристики на производот: > Матер...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

BAGGEBO библиотека / ИКЕА

Код на производ: 204.367.13 Карактеристики на производот: > Матер...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Се продава регал во одлична состојба

Регалот е одлично зачуван и функционален. Составен е од три дела, два...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:00Кваки за врати - едноделни

Продавам шест кваки за врати, сосема зачувани. Кваките се едноделни и...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:53Komoda - Komodi

Prodavam novi TV Komodi od 2200den do 3000den


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:00ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ,,МЕБЕЛ ШТОФ,,

ПРОДАВАМ ,,МЕБЕЛ ШТОФ,, ЦЕЛ ТОП 34 метри БОЈА КАКО НА СЛИКАТА.ПОРАДИ ...


150 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15dve taburetki vo dobra sostojba

se prodavaat dve taburetki vo dobra sostojba, cena 500 denari info...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 10:31ДРВЕНИ АЛКИ И ШТИПКИ

се продаваат дрвени алки бука кувана и метални штипки за корнези за з...


50 МКД
или предлог цена
01 авг 19:06Се продава портманто

Се продава портманто за предсобје/салон малку користено. Димензии во ...


5.000 МКД
или предлог цена
01 авг 17:28Termo Pecka

Prodavam Termo pecka 3.5 kw vo ispravna sostojba socuvana max za extr...


1 €
или предлог цена
01 авг 16:59Се продава кауч

Каучот е во добра состојба,со пуштање. Цена поволна.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Дневна соба / Останато

01 авг 13:25ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


100 €
или предлог цена
01 авг 10:262 drveni vrati + kasi,cilindri,bravi

Prodavam 2 masivno drveni vrati Vratite imaat i kasi,bravi i cilind...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

01 авг 07:45Trosed, dvosed, bar...

Prodavam - komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = 12...


12.000 МКД
или предлог цена
31 јул 09:31Volneni tepici

kafeaf cena 3000 den tel 087355907 i 078322920


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

31 јул 08:51Inventar, kujna, masi, frizider

Se prodava poloven inventar tel 078 446 690 krevet 1500, biro 2000...


1 МКД
или предлог цена
30 јул 16:02Racno izrabotena club masa

Visina 45cm Dolzina 1,2m Sirina 54cm


18.000 МКД
или предлог цена
29 јул 20:26Dve stazi so ista sara

Edna e 2,5m dolga 70cm siroka Drugata e 4m dolga 70cm siroka


1.000 МКД
или предлог цена
29 јул 20:26Racno izrabotena lamba

Izrabotena od drvo I bakar


2.000 МКД
или предлог цена
29 јул 20:26Prodavam skoro Novi mnogu socuvani tepisi

2 tepiha Edniot e so dolzina 2,9m i sirina 1,9m Drugiot e so dolzi...


4.000 МКД
или предлог цена
29 јул 20:25DRONA Кутија/организатор / ИКЕА

Код на производ: 302.192.81 Карактеристики на прозиводот: > Матер...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

29 јул 14:55eftino trosed komoda masa....

se. prodava se na slikata poradi renoviranje.. mnogu eftino 130evra s...


130 €
или предлог цена
29 јул 09:24Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

28 јул 11:51Aluminski ogradi

NUDIME IZRABOTKA I MONTAZA NA OGRADI OD ELOKSIRAN ALUMINIUM PO POVOLN...


50 €
или предлог цена
27 јул 18:38Tepisi

Se prodavat tepison 130x205, i dve stazi ednata so dimenzii 80x3m, dr...


6.500 МКД
или предлог цена
27 јул 16:38Огледало за дневна соба

Огледало за дневна соба. Користено една година. Цена 500 денари. Од ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

27 јул 14:40Миризливи свеќи

Миризливи свеќи во различни форми и различни бои. Цена на една свеќ...


150 МКД
или предлог цена
27 јул 12:31Taburetka

Prodavam taburetki,edna 700,dvete za 1200 den.Tel.078328384


700 МКД
или предлог цена
26 јул 14:35Led Stolni lampi

Se prodava led stolni lampi novi ne koristeni


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

26 јул 14:22Plocki kvalitetni eftino

Plocki mnogu kvalitetni . Prva klasa ,izgledaat mnogu ubavo. Se kor...


15 €
или предлог цена
22 јул 15:46Podaruvam pokukjnina

Se podaruvaat regali,komodi,masa


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

21 јул 19:31Термо, Трпезариска маса и Комода

Продавам многу добро сочувани , комода, термо акумулациона печка , тр...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

21 јул 07:56Prodavam tepih “Novost” Debar

Prodavam nov tepih dimenzii 2,5x3,5 Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
20 јул 11:30Mali Amortizeri

za bife 60. 80. 100.


120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

20 јул 06:43Drveni prozori i balkonski vrti

Prozori i vrati balkonski povolno


10.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дневна соба / Останато

18 јул 13:21Luster

Prodavam luster vo odlicna sostojba. Slikite se od istiot.


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

17 јул 13:55ODDRUN ќебе/ ikea

Код на производ: 403.928.93 Материјал 100% памук Димензии на пр...


1.160 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

16 јул 16:56Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам