Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1507 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Половна гарнитура за седење. Малку користена. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:00Промовирано

se prodavat dve dvosedni kreveti socuvani 075281028

se prodavat dve dvosedni kreveti vo odicna sostojba. krevetive moz...


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Двоседи

01 авг 09:15Промовирано

ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 јул 18:16Промовирано

Гарнитура за седење

Гантурата е во перфектна состојба само кожата на ганитурата е делумно...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 20:04Agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura, kupena od Feydom,malku koristena,so di...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:03Prodavam garnitura

Prodavam mnogu malku koristena garnitura


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 18:42Prodavam trosed I dve fotelji

Garniturata e vo dobra sostojba, kupena od Tehnokoop. Se prodava komp...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:37Agolna garnitura Canape

Se prodava sedecka garnitura Canape vo odlicna sostojba


26.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:10Se prodava garnitura

Se prodava garnitura pettosed koristena samo nekolku meseci skoro nov...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:09TROSED SO DVE FOTELJI

Prodavam trosed 230/160,se spusta, i dve fotelji koi se spustaat za s...


1 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 МКД
Денес 18:08Се продава аголна гарнитура со механизам за спуштање

Се продава аголна гарнитура и фотеља одлично сочувана со механизам за...


300 €
или предлог цена
Денес 17:32Se prodava garnitura

.


9.000 €
или предлог цена
Денес 16:21Se prodava garnitura

Eko koza, Mn malce koristena


18.000 €
или предлог цена
Денес 16:21Garnitura, sedmosed

Sedmosedot e vo ispravna i odrzana sostojba, nema golemi ostetuvanja ...


120 €
или предлог цена
Денес 15:56Agolna garnitura

* Agolna garnitura Apolo ( Mebel - Vi )* - dimenzii 2,80 x 2,20 -...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Денес 15:11ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ МОДЕЛ Г12 ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ

ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ Гарнитурите се наменети за: тераси,ма...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 14:01AGOLNA GARNITURA 2.8 x 1.8

AGOLNA GARNITURA STARA 4 GODINI SO DIMENZII 2.8 X 1.8 DOBRO SOCUVANA ...


265 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:44Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava dobro socuvani trosed, dvosed i fotelja


100 €
или предлог цена
Денес 13:43Garnitura, trosed ,dvosed i fotelja

Se prodava TDF od eko koza zacuvana . Trosedot se pusta i e so latofl...


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
Денес 13:15ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Половна гарнитура за седење. Малку користена. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:00Se prodava garnitura

Se prodava garnitura za sedenje so moznost za pustanje dosta zacuvana...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА СО КЛУБ МАСА

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ДВОСЕД, ТРОСЕД И ФОТЕЛЈА СТАРИ ДВЕ ГОДИНИ,...


50.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 13:00Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура во добра состојба, цена по договор. Звон...


1 €
или предлог цена
Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:36se prodava

se prodava garnitura kompletna trosed dvosed i fotelja kupeni se od s...


400 €
или предлог цена
Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

Kauc na spustanje

Se prodava kauc na spustanje , socuvan vo odlicna sostojba. Kontak...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53Trosed, dvosed i fotelja

Se prodava komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja vo dobra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53Petosed

Petosed


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Се продава тросед, двосед и фотелја

Тросед, двосед, фотелја и табуретка


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51  НОВ ОГЛАС

Тросед, двосед, фотеља

тросед, двосед и фотеља.


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:35Se prodava Italijanska garnitura

Se prodava -NOVA- Italijanska garnitura , voopsto ne koristena naraca...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 08:38Аголна гарнитура

Se prodava agolna garnitura


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 07:59Trosed i dve fotelji. POVOLNO !!

Trosedot se pusta i kako spalna site mehanizmi rabotat perfektno.sost...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:02Agolna garnitura Golino

Garniturata e kupena lani i istata kosta 36000 mozete slobodno da pro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 06:58Prodavam komplet garnituri so stolche za rabotna masa

Prodavam dve fotelji, trosed i stolche za rabotna masa. Cena 7000 d...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:00GARNITURA-TROSED,DVOSED,I FOTELJA !!

Garniturata e vo top sostojba,funkcionira se,nema nakakvi ostetuvajna...


8.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 16:41Se prodava nova neupotrebuvana agolna garnitura

NOVA NEUPOTREBUVANA agolna garnitura, se prodava zaradi pogresena ko...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:37Garnitura za sedenje trosed dvosed fotelja krevet

Se prodavaat 🔸 Trosed 🔸 Dvosed 🔸 Fotelja 🔸 Taburetka Vo odli...


6.999 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 14:36СЕ продава половен тросед и две фотељи

СЕ продава половен тросед и две фотељи, моментално можат да се видат ...


4.250 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:11DVOSED,TROSED,FOTELJA I KOMODA ZA TV

DVOSED,TROSED,FOTELJA I KOMODA ZA TV DOBRO SOCUVANI KONTAKT NA BROJ ...


200 €
или предлог цена
Вчера 13:55Agolna garnitura

Garniturata e vo odlicna sostojba, kompletna i mnogu zacuvana nema ni...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:44Trosed, dvosed I fotelja so italijanski skaj

Se prodava garnitura za sedenje dobro socuvana trosed, dvosed I fotel...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Вчера 12:58Garnitura

Se prodava ekstra socuvana garnitura so lezaj na izvlekuvanje . Dime...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:45Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам