Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
917 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НOВ ДЕЛ.ПРОСТОР – КАНЦЕЛАРИИ АВТОКОМАНДА (ДО EAST GATЕ)

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗНАЈМУВА АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР (О...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

29 јул 07:35Промовирано

SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Промовирано

Се издава деловен простор во центар

Се издава деловен простор (може и опремен) за канцеларии во Центар, п...


390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:05Промовирано

KONFERENCISKI SALI KONFERENCII - HOTEL

Se izdavaat 3 konferenciski sali locirani vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 17:12Se izdava deloven prostor 550m2 pozadi Telekom plostad

Ekskluzivna ponuda za deloven prostor vo strog centar na Skopje, na s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 17:12Se prodaa Motel so restoran ,ribnik,kuka za zivenje

Motel, 5 sobi, bazen, ribnik, restoran so tarasi, restoran vnatre,kuk...


111.111.111 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 16:21  НОВ ОГЛАС

Se prodaa Motel so restoran i ribnik

Motel, 5 sobi, bazen, ribnik, restoran so tarasi, restoran vnatre se ...


111.111.111 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:59  НОВ ОГЛАС

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

Se prodava Hotel Ris na lokacija Bitola Pelister na 8km od gradot vo ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:11Izdavam-Prodavam hotel P+5 vo Makedonska Kamenica1300m2

Prodavam hotel vo Makedonska Kamenica P+5 od 1.300m2 cist imoten lis...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:23Објект

Се продава објект со помошни простории на ул.Јоска Јорданоски бр.168А...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Povekjenamenski objekt

Jas Mile Trajanovski na ul. Boris Trajkovski 10 prodavam povekjenamen...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Deloven prostor / Taftalidze 1

Izdavame deloven prostor vo 4-sobna renovirana kukja(samostojna), 100...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:57Razraboten kafe bar na atraktivna lokacija FOKS

Kafe bar FOKS na atraktivna lokacija, vo elitna naselba taftaliđe, ka...


109.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:04Na prodazba Deloven prostor

Se prodava Deloven prostor na Bul. Avnoj 74 A, poranešen salon za meb...


400.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:22СЕ ИЗДАВА деловен простор ул.Туристичка ТЦ Гранит-исток

Поволно се издава деловен простор во добра состојба , со посебно ВЦ .


1 €
или предлог цена
Денес 09:34SE IZNAJMUVA, PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA STAN DUKJAN VO BITOLA

Se iznajmuva, prodava ili zamenuva za stan, dukjan od 19m2 vo bitolas...


1 €
или предлог цена
Денес 07:39Izdavam dukani vo Gjorce Petrov

Dukanot / sendvicara/ prodavnica se naogja pomegju ucilishteto Mirce ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:28Objekt ZEZO Bitola Bratindol POVOLNO I HITNO 078453511

Se prodava ili iznajmuva objektot ZEZO Bratindol koj lesno moze da se...


1 €
или предлог цена
Денес 00:47Se izdava deloven prostor kaj pazarot

Se izdava deloven prostor vo kukja kaj pazarot od 75 m2 plus 300 m2 d...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:26Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:13se prodava deloven objekt za bolnica starecki dom i dr

Se prodava deloven prostor vo Vizbegovo,na 3 kata po 800 m2 vo ekstra...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:21SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:50OGLAS * Se prodava kompletno renoviran lokal

Se prodava kompletno renoviran lokal so nov izlog nova tarasa see e n...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00atraktiven lokal so sopstvena bavca vo STROG CENTAR

Se prodava mnogu atraktiven lokal vo Tetovo vo strog centar. Lokalot...


165.000 €
или предлог цена
Вчера 12:47Деловен простор Инвестра доо

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ На атрактивна локација со површина од...


5 €
или предлог цена
Вчера 08:40SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so in ventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:28Се издава деловен простор 85 м2

Деловниот простор е слободен од 10/10/2021 се наоѓа во центар на Бито...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:59Se izdava prostor od 90m2

Se izdava prostor od 90m2 kaj katnata garaza nad policijata. Prostoro...


По Договор
или предлог цена
01 авг 22:27Се продава хотел-ресторан

2400m2 Za poveke inf-070-212-491


1 €
или предлог цена
01 авг 21:00Се издава деловен простор спорти Грчка Амбасада

Деловен простор за сите потреби од 15м2, спроти Грчка Амабасада со по...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

01 авг 13:00Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor


1 €
или предлог цена
01 авг 10:28Se izdava ili prodava

Se izdava ili prodava deloven objekt celosno opremen, koj momentalno ...


14 МКД
или предлог цена
01 авг 10:15Deloven prostor

Se izdava deloven prostor za kancelarii rabotilnica konfekcija i dr 4...


1 €
или предлог цена
01 авг 08:58Deloven prostor 100m2 renovirana nova gradba

SE izdava DELOVEN PROSTOR okolu 90m2 NOVA GRADBA - so NOVOIZGRADEN SA...


90 €
или предлог цена
01 авг 08:53Се продава и се издава Стоковна куќа Босс во Велес.

Со чисти имотни листови.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

01 авг 08:04Издавам деловен простор од 47 м2 во Битола

Издавам деловен простор од 47 м2. во Нова Битола на ул. “Димче Лахчан...


150 €
или предлог цена
01 авг 00:04SE PRODAVA DUKAN VO TC BISER NA PRIZEMJE

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO TC BISER NA PRIZEMJE 19M2+10M2 GALERIJA...


83.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

31 јул 23:32Se izdava hala vo demir kapija 820 m2

Se izdava hala vo demir kapija. Prethodno koristena kako konfekcija 8...


1 €
или предлог цена
31 јул 19:58SE PRODAVA RESTORAN(DELOVEN PROSTOR) VO AFTOKOMANDA

SE IZNAJMUVA ILI PRODAVA OPREMEN RESTORAN PO HASAP SISTEM I CENTRALNA...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Деловен простор / Останато

31 јул 15:25ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
31 јул 13:49SE IZDAVA-PRODAVA

Se prodava ili izdava info 075 408 920


1 €
или предлог цена
31 јул 11:04Se prodva deloven prostor vo resen

Se prodava deloven prostor vo Resen koj se naogja pozadi detskata gra...


1 €
или предлог цена
31 јул 11:04Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам