Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор во центар

Се издава деловен простор (може и опремен) за канцеларии во Центар, п...


390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:05Промовирано

SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:02Промовирано

Deloven prostor vo Trgovski centar Olimpiko

-Се продава деловен простор во Трговски центар Олимпико во Карпош. -...


51.500 €
или предлог цена
Денес 10:18Промовирано

se izdava za profesionalna sencvicara na 30 m od holiday in

se izdava za profesionalna sendvicara vo epicentar na skopje strog ce...


299 €
или предлог цена
Денес 14:47Se prodava deloven objekt vo industriska zona UZUS

Se prodava deloven objekt na top lokacija vo industriska zona uzus. O...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:21Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
Денес 09:51ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
Денес 08:28Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Deloven prostor Издаваме совршен деловен простор локација зад бензис...


1 €
или предлог цена
Денес 06:26Se prodava razraboten servis

Se prodava razraboten servis od koj 600m2 e deloven, i dvorno mesto 8...


1 €
или предлог цена
Денес 01:29Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:04ИЗДАВАЊЕ, ПРОДАЖБА, ЗАМЕНА НА ПОГОН/РАБОТИЛНИЦА/МАГАЦИН

Издавам или продавам (можна е и замена) работилница/погон/магацин, по...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:13Se IZDAVA pod naem fabrika ekstra lokacija

Se IZDAVA pod naem deloven prostor od 600m2- poraneshna fabrika za te...


3 €
или предлог цена
01 авг 17:56Kazino, deloven objekt

Se izdava deloven prostor idealen za KAZINO spored novite zakonski pr...


1 МКД
или предлог цена
01 авг 10:16ДУЌАН ВО ЦЕНТАР - ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
01 авг 08:57Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
31 јул 20:16Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
31 јул 15:45Se izdava deloven prostor

Se izdava prazen deloven prostor pogoden za rabotilnica ili magacin s...


1 €
или предлог цена
31 јул 14:06Се продава

Се продаваатили издаваат индустриски објекти погон за производство и ...


169.000 €
или предлог цена
31 јул 12:42Ресторан-кафе бар во Центар Скопје

Продавам опремен,добро разработен ресторан-кафе бар во центар Скопје,...


3.500 €
или предлог цена
29 јул 15:20Деловен простор-погон Македонски Брод

Печатница 11 Октомври АД Прилеп изнајмува деловен простор во Македонс...


600 €
или предлог цена
29 јул 13:00Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOS...


По Договор
или предлог цена
28 јул 13:10OBJEKTOT SE IZDAVA 130m2

Ima trofazna struja. Se naogja na patot za Bistrica na 3km od Rakomet...


100 €
или предлог цена
28 јул 11:10Iznajmuvam pogon vo Kisela Voda od 160m2

Iznajmuvam deloven prostor od 160m2 vo blizina na bul. Srbija ( blisk...


400 €
или предлог цена
27 јул 13:00Se prodava dukjan gradski pazar Tetovo

Dukjanot se naogja kaj parkingot na gradskiot pazar vo Tetovo. INFOR...


1 €
или предлог цена
27 јул 10:51Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 150m2 -prize...


1 €
или предлог цена
26 јул 18:56Deloven objekt 130m2 so plac 550m2 vo Lisice

Se prodava deloven objekt od 130 m2 so plac od 550 m2 vo naselba Lisi...


1 €
или предлог цена
26 јул 12:26Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
26 јул 10:00Se izdava deloven prostor vo kompleks "Astibo" Stip

Шифра:PP1031 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип в...


2 €
или предлог цена
26 јул 08:42IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
25 јул 21:09Se izdava 200m2

Se izdava hala 200m2 vo lisice so kancelarija. Tel 078 400 343 . Kars...


По Договор
или предлог цена
25 јул 10:06Hala za poveke nameni

Halata se naoga g lisice industriska zona


2.222 €
или предлог цена
25 јул 10:06Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


140.000 €
или предлог цена
24 јул 14:27ИТНО! Се продава деловен простор 257м2 во Визбегово

Урбан Ливинг итно продава деловен простор во Визвегово на главна улиц...


120.000 €
или предлог цена
24 јул 13:34Се издава деловен простор 600м2 на Качанички Пат

Урбан Ливинг издава деловен простор 600м2 на Качанички пат, погоден з...


По Договор
или предлог цена
24 јул 13:18SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor od 3000m2 Vo objektot e smesten diskontot...


По Договор
или предлог цена
24 јул 12:59Се издава деловен простор 1600м2 на Качанички Пат

Урбан Ливинг издава целосно или делумно деловен простор 1600м2 на сам...


1.500 €
или предлог цена
24 јул 12:41Prodazba na industriska hala

Prodazba na industriska hala Се продава хала во Македонски брод, во ...


100.000 €
или предлог цена
23 јул 22:45Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
23 јул 18:30Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


105.000 €
или предлог цена
23 јул 15:21Деловен објект со земјиште и куќа

Се продава деловен објект и куќа со земјиште. Деловниот објект е со п...


215.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
235.000 €
23 јул 12:23SE IZDAVA GARAZA POD KIRIJA

Se izdava garaza pod Kirija za so Dimenzi 6m2, dolzina, 4m2 sirina i ...


По Договор
или предлог цена
23 јул 11:15Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
23 јул 09:45ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ ВО ИНДУСТРИСКИОТ ДЕЛ

СЕ ПРОДАВААТ ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ ВО ИНДУСТРИСКИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ, БЕЗ ЗЕМЈ...


348.250 €
или предлог цена
22 јул 13:04Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам