Цела Македонија
                   
3272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za farbanje GRACO ST MAX 495 PC PRO

Se prodava nova masina za farbanje Za site boi GRACO ST MAX 495 P...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 10:36Промовирано

Бушење Бунари за вода !!!

- Изведба на пробно-експлоатациони бунари за вода со дијаметар фи 220...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:19Промовирано

Busenje Bunari za voda i oprema za navodnuvanje !!!

- Изведба на пробно-експлоатациони бунари за вода со дијаметар фи 220...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:05Промовирано

Lokator za zlato i srebro

Se prodava lokator- gold stick za srebro i zlato,amerikansko proizvod...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Денес 17:26Airbrush PAKET

Paket Airbrush x2 1 airbrush HANSA - dizna 0.2mm (kupen 450 eur) 1 ...


300 €
или предлог цена
Денес 17:17Ruski Kluc Nov

Ruski kluc za trkala na teski vozila Kontakt 071 601 351 071 601 ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:13Се продава машина за стружење на паркет.

Се продава машина за стружење на паркет во исправна состојба.Машината...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:27Се продава комбинована машина за дограма

Се продава комбинована машина за дограма,во исправна состојба.Цена по...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:27masina za mienje pod pritisok

Prodavam dve masini za mienje pod visok pritisok


400 €
или предлог цена
Денес 15:51PARKSIDE BATERIJA 20V I POLNAC

NOVI Komplet baterija i polnac 20v 2 ah za site PARKSIDE x team alati...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:26Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
Денес 14:06STOMATOLOSKA MASINA MEDIA

Продавам стоматолошка машина Медиа со насадни инструменти. Цена по ва...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37  НОВ ОГЛАС

Set Elektro Strafcigeri / Сет Електро Шрафцигери PARKSIDE

@ Праќаме по Карго експрес. @ Комплетот е НОВ, неотпакуван. Супер ко...


1.150 МКД
или предлог цена
Денес 13:22PARKSIDE Set Elektro Srafcigeri

Сет Електро Шрафцигери PARKSIDE @ Праќаме по Карго експрес. @ Компл...


1.150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 13:22Miniprizma TK mini 102

Нова минипризма TK mini 102, со константа 0 и -30, со држач и адаптер...


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 13:14KLESTA ZA LIM 750kg

klesta za lim odlicna 750kg cena 120e info na viber 079353307 zavaru...


120 €
или предлог цена
Денес 13:13MANOMENTRI NOVI /zavaruvanje/co2/ac dc

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon manomentri vo pogolem broj ...


50 €
или предлог цена
Денес 13:13DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ C...


40 МКД
или предлог цена
Денес 13:13Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...


1.799 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Cirkular циркулар trofazen od eks YU stegi titan kruzni pili

Prodavam fiksen cirkular-masa, trofazen so Sever motor 2,2Kw 3000 vrt...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 13:00Се продава нов неупотребуван експрес казан (150L)

Се продава нов неупотребуван експрес казан од 150 литри на брендот IG...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Се продава неупотребуван шприц за месо (15 к

Се продава нов неупотребуван италијански шприц за месо (15 кг) Кон...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Apkan

Prodavam apkan


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 12:33stihl

motorkite se doneseni od Germanija proba na lice mesto 2x stihl 06...


350 €
или предлог цена
Денес 11:10Masina za farbanje GRACO ST MAX 495 PC PRO

Se prodava nova masina za farbanje Za site boi GRACO ST MAX 495 P...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 10:36Laserska mashina za gravinranje

Laserska mashina za graviranje na guma plastika metal drvo ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:47  НОВ ОГЛАС

Hilta SKT 1200W ODLICNA

Se prodava hilta skt 1200w odlicna Tel za kontakt 071 539 288


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Денес 09:26Prodavam bormasina ihilta

Prodavam nova nekoristena ihilta ibormasina


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Денес 08:58Prodavam polnac za litium baterii 18V

Poracan kako za black decker strafilica no e utnat, ne pasuva. Po spe...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Професионални алати

Денес 08:07Нов некористен BOSCH GRL 500 HV Ротационен ласер

Нов некористен BOSCH GRL 500 HV Ротационен ласер + GR 240 + BT 300...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Вчера 21:05Kompresor

kompresosor za vozduh, tivok bez tropanje (defekt kondenzator) vi...


11 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Вчера 21:04HILT WALTER 1500W

Prodavam neotpakuvan hilt marka Walter 1500 w donesen od Germanija so...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 19:56HILT PARKSIDE 1500W

Prodavam cisto nov neotpakuvan hilt marka Parkside 1500 w donesen od ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 19:55Makita brusalici

Makita golema brusalka( 2200w) Makita mala brusalka (840w) golemata...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Професионални алати

Вчера 19:26Busenje Bunari za voda i oprema za navodnuvanje !!!

- Изведба на пробно-експлоатациони бунари за вода со дијаметар фи 220...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:05Бушење Бунари за вода !!!

- Изведба на пробно-експлоатациони бунари за вода со дијаметар фи 220...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:19Dewalt bormašina, mala lesna 550w

Vo besprekorna sostojba, mnogu lesna so 4m dolg kabel kon.tel. 070...


3.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 18:07Pumpa za voda

Pumpa za voda HONDA Moze da se prikaci na motokultivator honda Kon...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:32SE PRODAVRA MASINA PUPI ZA MALTER TRADICIONALEN I GOTF MALTE

SE PRODAVAT PUPI ZA MALTER TRADICONALEN I EDNA PUMA ZA GOTF MALTER ...


111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 16:47GRADEZEN KRAN SE PRODAVA FIRMA KONDENTA GEASKO

SE PRODAVA GRADEZEN KRAN GONDETA GERMASKA FIRMA DUGACOK 27 METRI /SIR...


1.111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 16:47Bageri sekakof vit na iskop

ISKOP OT SEKAKOF VIT RUSENJE NA STARI OBJEKTI CISTENJE SUT POLNUVANJE...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Професионални алати

Вчера 16:46ARMIRACKI KLESTI - KNIPEX 300 i 280 mm

PRODAVAM novi armiracki klesti KNIPEX kupeni vo Germanija . BOJA: SIn...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28Brusalka,cirkular,masina za secenje plocki

Brusilica(smisajbna) Cirkular Masinka za secenje plocki Cena povol...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Професионални алати

Вчера 14:48Страна 1 од 82

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам