Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenta za trcanje

Se prodava malku koristena lenta za trcanje


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:397 TIPA LENTI 2HP 3 HP 4HP IZLOZENI VO SALON NA BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
Денес 15:39HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
Денес 14:12FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC 3.5K.С. 10ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА

https://youtu.be/E2BT1V_N5PU FASSI SPORT ITALIA 9.5 HRC TRAKA ...


96.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:12OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
Денес 14:12FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:11% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:107 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:47ELEKTRICNI TRKAI PATEKI LENTI TRCANJE GERMANIJA

5 TIPA NA ELETRICNI LETI SAMO KAJ NAS SO 1 GODINA GARANCIJA KUPIFIT...


29.990 МКД
или предлог цена
30 јун 18:02ЕЛЕКТРИЧНИ ЛЕНТИ ТРАКИ ELEKTRICNI LENTI TRAKI TRCANJE ТРЧАЊЕ

НАЈГОЛЕМ ИИЗБОР НА ТРАКИ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ СО 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ...


29.990 МКД
или предлог цена
27 јун 23:01PROFESIONALNI KARDIO MASINI

Profesionalni kardio masini, NovI Modeli, Nameneti za Fitnes Centri k...


21 јун 12:41Servis na traka

Servis na fitnes oprema traka,orbitrek ,tocak staticen


200 €
или предлог цена
16 јун 22:37ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ FASSI SPORT 9.7HRC КУПЕНА ПРЕД 1Г. 95000ДЕН.

ТРАКАТА Е КАКО НОВА НЕКОЛКУ ПАТИ КОРИСТЕНА ИСТАТА Е СО ВАЖЕЧКА ФАБР...


85.000 МКД
или предлог цена
14 јун 23:28SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
14 јун 23:277 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


29.990 МКД
или предлог цена
13 јун 11:44NAPRAVETE SEKSI I OBLIKUVANO TELO SO 20 VEZBI

PROMOTIVNO!! https://bidifit.com/ SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARAN...


19.990 МКД
или предлог цена
13 јун 11:437 TIPA ELEKTRIVNI LENTI VO BIDIFIT AKCIJA SO CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


19.990 МКД
или предлог цена
13 јун 11:415 TIPA LENTI ZA TRCANJE SAMO VO KUPIFITNES

PROMOTIVNO ! ELEKTRICNI LENTI TRAKI SAMO VO KUPIFITNES! 1 GODINA GA...


26.990 МКД
или предлог цена
10 јун 17:47AKCIJA NA LENTI TRAKI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD 9990DEN

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/f...


26.990 МКД
или предлог цена
07 јун 12:39OrbiTrek fitnes - Sprava za trcanje

Falcon OrbiTrek 072-542-570


250 €
или предлог цена
06 јун 14:16ELEKTRICNI LENTI POPUST DO 20% VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


36.990 МКД
или предлог цена
05 јун 08:455 TIPA IZLOZENI ELEKTICNI LENTI 2HP,3HP vo BidiFit

https://bidifit.com/ 5 TIPA IZLOZENI ELEKTICNI LENTI 2HP,3HP BIDI...


19.990 МКД
или предлог цена
03 јун 19:52PULSEFITNESS USA KOMPLETNA CARDIO OPREMA NAJNOVA LINIJA

https://pulsefitnessgroupusa.com/ CELATA OPREMA E SERIJA 2 wifi/t...


По Договор
или предлог цена
25 мај 22:45Nova lenta za trcanje

Se prodava nova, sklopena lenta za trcanje Ne e koristena ni nedela ...


19 мај 08:35MATRIX S-DRIVE PERFORMANCE TREADMILL SAEMSKI EKSPONAT X 3 KO

MATRIX FITNESS S-DRIVE PERFORMANCE TREADMILL NOVI PROIZVODI SAEMSK...


По Договор
или предлог цена
07 мај 17:34DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
07 мај 17:31DIADORA EXESS 5.8 2.5 К.С 3ГОД.ГАРАНЦИЈА DIADORA ITALIA

DIADORA EXESS 5.8 НОВ МОДЕЛ ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ S...


62.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48ELEKTRICNA LENTA TRAKA SKORO NoVa лента трака

Elektricna lenta za trcanje so site finkcii Meri kalorii vreme rasto...


22.000 МКД
или предлог цена
14 апр 08:36DIADORA EXESS 5.8 2.5К.С 3ГОД.ГАРАНЦИЈА 2021Г. МОДЕЛ

DIADORA EXESS 5.8 НОВО 2021Г. МОДЕЛ ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ ЦЕНА: 620...


62.000 МКД
или предлог цена
08 апр 11:29Servis na traki

Servis na traki,steperi,tocaci. Inf 077738905.


1 МКД
или предлог цена
03 апр 10:40NAJGOLEM IZBOR NA ELEKTICNI LENTI (TRAKI) SAMO VO BIDIFIT!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


29.990 МКД
или предлог цена
01 апр 19:04Top Live Lenta za Trcanje

Lenta za trcanje, ganc nova pod garancija 20 000 den.075714239


20.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:11FASSI SPORT ITALIA PREMIUM FITNESS OPREMA

1.Марка Фаси ЦЕНА 72000ДЕН. SKU FT-F 6.6 3год. Гаранција на мо...


По Договор
или предлог цена
22 мар 16:53TECHNOGYM EXCITE RUN 500 i RUN 700 PROFESIONALNI LENTI

SE PRODAVAAT TECHNOGYM MODELI EXCITE RUN 500 i RUN 700 PROFESIO...


По Договор
или предлог цена
21 мар 16:34Lenta za trcanje LIFE GEAR 97400 skoro nov

Lentata e skoro novo, koristeno je naj vise 50 pati . Raboti perfektn...


31.500 МКД
или предлог цена
04 мар 12:13TECHNOGYM EXCITE RUN 700

1. 2. ORBITREK TECHNOGYM EXCITE 700 2000eur 3. VELOSIPED POLUSEDN...


1 €
или предлог цена
03 мар 19:08DIADORA EXESS 8.5 2,75К.С. 5год. Гаранција 2021г.Модел

Промотивно нов модел 2021г. DIADORA EXESS 8.5 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ...


77.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:21DIADORA TRIM 5.5 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ 2Г. ГАРАНЦИЈА НАЈНОВ МОДЕЛ

NOV MODEL NA DIADORA FITNESS ITALIA LENTA ZA TRCANJE ЛЕНТИ ЗА ТР...


50.000 МКД
или предлог цена
01 мар 09:197 TIPA LENTI, 2HP,3HP VO BIDIFIT CENI OD

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


26.990 МКД
или предлог цена
22 фев 17:26Servis na traki

Servis na traki za trcanje gresiki e1, e2, e3, e4, e5, e6, e7, e8, e9...


1 МКД
или предлог цена
20 фев 09:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам