37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ReNt A cAr Bitola 075/217 144

Rent a Car Bitola Servis centar informaci 24/7 Cenata na vozilo z...


20 €
или предлог цена
Вчера 13:25TAXI & RENT A CAR

Нудиме транспорт на патници, низ цела Македонија и надвор од неа, во ...


1 €
или предлог цена
17 јун 23:57Rent a car iznajmuvane na vozila

Iznajmuvane na. Vozila po vasa zelba so 5 sedista so 7 sedista i s...


20 €
или предлог цена
17 јун 11:45RENTA CAR MERCEDES

izdavam renta car mercedes benzinec 1.6 avtomatik mala potrosuvacka c...


По Договор
или предлог цена
15 јун 14:18Se izdava (RENT A CAR) CITROEN C5 2.0i plin FULL OPREMA!

Se izdava RENT A CAR CITROEN C5 2.0i benzin/plin Atestiran patnick...


1 МКД
или предлог цена
14 јун 02:27Rent A Car

Top Rent A Car Skopje 24/7 Vozila so avtomatski i manuelen menuvac I...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

11 јун 11:58Top Ren a Car Skopje

Top Rent A Car Skopje Se izdavaat vozila isklucivo so depozit! Poveke...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

11 јун 11:58RENT a CAR

IMAME 25 VOZILA NA LAGER Tel 🚘070 80 84 84 i 🚘078 43 33 55


1.199 МКД
или предлог цена
04 јун 09:53Vip Taxi rent-a-car 22.01.2019 ( SOFIJA) -50%

For all tourists and businessmen visiting Macedonia International VI...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

03 јун 10:12TAXI SKOPJE- SOFIJA

VIP Taxi Prevoz MB E 220 CDI EVO Profesionalen taxi transwer do sak...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Рент а Кар Агенции

02 јун 15:44Rent-a-car

Rent-a-car 25 eur Iznajmuvanje vozilo cena 1500 denari za 1 den vo...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

02 јун 07:27Такси превоз

Превоз на патници до сите дестинации: *Аеродромски Трансфери *Патув...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Рент а Кар Агенции

31 мај 20:50RENT A CAR

❗️Специјална понуда на TEDI RENT A CAR за компаниите(правните лица) и...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

31 мај 13:00taxi taksi prevoz halkidiki, solun, pristina, sofia

taksi prevoz vo makedonija i nadvor, so novi vw passat, bezbedni, udo...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

11 мај 08:45RENT A CAR

POVEKE VOZILA NA LAGER 🚘 078-377-729 🚘


20 €
или предлог цена
03 мај 15:36Rent a car

Rent a cat na luksuzni kombinja 8+1 , DUSTER 4x4 , RENO FLUENS i drug...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

30 апр 21:09RENT A CAR TEDI

Цената на услугата е во зависност од бројот на денови за кој што имат...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

27 апр 13:00TAXI SOFIA BANSKO KOPAONIK

SKOPJE--A.VELIKI 700 den SKOPJE---SOLUN (centar) 75EUR SKOPJE---SOL...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Рент а Кар Агенции

24 мар 07:55TAXI PREVOZ EXTRA CENI SOLUN SOFIJA BANSKO

VRSAM LICENCIRAN TAXI PREVOZ VO ZEMJAVA I STRSNSTVO SO DOLGOGODISNO I...


79 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

25 фев 19:48taksi prevoz solun sofia belgrad sarajevo pristina bansko

profesionalen taksi prevoz so luksuzni vozila VW Passati i mercedesi ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

19 јан 11:39RENT A CAR TEDI

Цената на услугата е во зависност од бројот на денови за кој што имат...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

06 ное 13:00RENT A CAR - SKOPJE

Za pove4e info: 070 755 427


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

11 сеп 12:00RENT-A-CAR

1.OPEL VIVARO 2020 8 1 2.FORD TURNEO Custom 2019 7 1 3.CITROEN JUMP...


75 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

22 јул 00:15Rent a car EKO

Moznost za iznajmuvanje vozila za vasite potrebi vo Makedonija I stra...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

01 јул 21:30Rent a Car / Van- sorabotka so seriozni firmi

Nie sme rent a car agencija so poveke od 10 godini iskustvo vo oblast...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

30 јун 23:14RENT A CAR i RENT A VAN kombe

Prevoz za Grcija Srbija Bugarija Slovenija i site drugi destinaciiji ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

30 јун 23:12TRANSPORT TAXI RENT A CAR

МК 🇲🇰 🚖 ТАКСИ ПРЕВОЗ ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА ...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

19 фев 09:38RENTA CAR KAR РЕНТА КАР 1.6 HDI

Citoen C4 1.6 HDI Klimatronik, komplet servisiran 20 € imame...


20 €
или предлог цена
16 дек 12:09Uskuper Rent a car Skopje

нудиме квалитетни, сигурни и ефтини услуги за изнајмување на автомоби...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

26 сеп 13:29rent a car skopje

нудиме квалитетни, сигурни и ефтини услуги за изнајмување на автомоби...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

26 сеп 13:29Solun Sofija shoping 25 eu

Vrshime prevoz za shoping,transfer,patuvanja,aerodromi i se shto vi ...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Рент а Кар Агенции

25 авг 12:20ШОПИНГ СОЛУН SHOPPING IN THESSALONIKI

МК 🇲🇰 🎉ПРЕД 🎄🎅 НОВОГОДИШЕН 🎅🎄 ШОПИНГ 🎁 🛒 СОЛУН 🔖🏷️ ПО...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

09 јул 08:27Превоз на патници

Превоз на патници до сите дестинации во Р. Македонија 🇲🇰 и надвор, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

18 јун 10:13RENT A CAR AUTOMATIC

Se izdavaat vozila Mercedes AUTOMATIC KLIMATIZIRANI vo odlicna sostoj...


25 €
или предлог цена
31 мар 23:52Rent A Car

Struga Struga Struga


1 €
или предлог цена
10 мај 14:03Taksi taxi

Taksi usluga vo i nadvor od makedonija cena po dogovor so merecedes e...


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Рент а Кар Агенции

26 јул 12:30baram da iznajmam

baram da iznajmam vozilo vo period juli i avgust do 65O eur so detsko...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Рент а Кар Агенции

06 мај 12:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам