Охрид
                   
531 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 13:00Промовирано

Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Промовирано

Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, terasa .apartman...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 21:52Се издаваат соби до хотел Гранит Охрид

Се издаваат студија во Долно Коњско Телефон 078/281-655


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:56STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:11Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 19:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUSK...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:58Apartman do ezerskiot kej,centar

🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do e...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:47  НОВ ОГЛАС

Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:03Apartman vo strog centar so parking

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:03Се издаваат апартмани во Охрид во близина на плажа

Се издаваат студија во Долно Коњско


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:32APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

SE IZDAVA OTVORENO ZA REZERVACII ☎️+38971208264 ☎️ Viber Teleg...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:28Apartman LeLand

Se iznajmuva apartman so bezplaten internet wifi, sopstven parking, c...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:43SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:37Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:39АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:33Апартмани во стариот дел на град Охрид

Апартманите "Пендик" се наоѓаат во стариот дел на градот во близина н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:24Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридскот...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:17Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:52Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 4 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Денес 11:14se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:52Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:18Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:39Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:29Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартм...


9 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:54Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu Ohridskata Gimnazija, pozadi Mini M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:18PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Na...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:41GOLEM APARTMAN SO PRIJATEN AMBIJENT!

CENETI GOSTI! *SE IZDAVA SAMO VO SEZONA OD 1 JUNI DO 15. SEPTEMV...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 18:29STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum no...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:19Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Охрид

Апартмани

Вчера 15:49Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:15Se izdava apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:02Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:57Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:33Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:33Апартмани "Аце"

💯💯Одличен избор за вашиот одмор во Охрид💯💯 071 686 372 070 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:05АПАРТМАНИ ROOM 88

•ОДБЕРЕТЕ ЕДЕН ОД 3те АПАРТМАНИ: 🔴RED 🟤BROWN & GREEN🟢 • КАПАЦ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:44First line апартман

Клима ,тв кабел,интернет,комплетно опремена кујна,wc,две тераси погле...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:45Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OREMEN APARTMAN ZA 4 do ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:54Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам