773 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 13:00Промовирано

Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 11:07Промовирано

Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Промовирано

STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 20:11Издавам стан

APARTMAN SO DVE SPALNI DNEVEN PRESTOI KUNJA TERASA WFI KAB.TV.PARKING...


11.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 19:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUSK...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 18:58Se izdava sprat od kuka za turisti

Slobodno od DENES-15 08.2021- se izdava sprat od kuka za turisti (apa...


50 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:46Sobi i studija Mitko

Objektot se naoga vo neposredna blizina na gradskiot pazar vo centar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:36Studija i Sobi vo Centar na Ohrid na 3 Minuti do ezero

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nudime 3 studija vo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 18:11Apartman do ezerskiot kej,centar

🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do e...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:47  НОВ ОГЛАС

Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:03Apartman vo strog centar so parking

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 17:03Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 16:54  НОВ ОГЛАС

Се издаваат апартмани во Охрид во близина на плажа

Се издаваат студија во Долно Коњско


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:32APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

SE IZDAVA OTVORENO ZA REZERVACII ☎️+38971208264 ☎️ Viber Teleg...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:28Apartman LeLand

Se iznajmuva apartman so bezplaten internet wifi, sopstven parking, c...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:43SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 14:37SOBI I STUDIA VO OHRID

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: TV Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:36Apartman Ohrid Sv.Stefan

Се изнајмува комплетно опремен апартман во Охрид - Св. Стефан. Ап...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:39АПАРТМАНИ СЕКУЛОВСКИ - ОД 20 € ПО НОЌЕВАЊЕ

Апартманот Секуловски се наоѓа во населбата Охридати. Блиску до Факул...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:33Апартмани во стариот дел на град Охрид

Апартманите "Пендик" се наоѓаат во стариот дел на градот во близина н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:24Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридскот...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:17Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:00Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:52Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:44SMESTUVANJE, HOTELI, SOBI, MOTELI VO MK ,EU, USA, UK...

Dokolku planirate da patuvate i da prestojuvate na odredena destinaci...


10 €
или предлог цена
Охрид

Хотели

Денес 11:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 4 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Денес 11:14Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.700 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 11:07se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:52Izdavame sobi

Site patista vodat kon nasiot smestuvacki kapacitet Vila & Spa Sparad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:39Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:18Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:39Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:29Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартм...


9 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:54Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu Ohridskata Gimnazija, pozadi Mini M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:18Се издаваат соби до хотел Гранит Охрид

Се издаваат студија во Долно Коњско Телефон 078/281-655


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:55PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Na...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:41GOLEM APARTMAN SO PRIJATEN AMBIJENT!

CENETI GOSTI! *SE IZDAVA SAMO VO SEZONA OD 1 JUNI DO 15. SEPTEMV...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 18:29STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum no...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:19Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 16:42Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам