48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава

Се продава камп приколка Брако, одлично соцувана со тенда и душеци. Ц...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

15 сеп 12:44Campa 3

Prodavam kavliteten sator Campa 3. Kupen e vo avgust 21 kako rezerven...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

13 сеп 08:11Taksi prevoz

Taxi prevoz od granicen premin Kriva Palanka...DEVE BAIR do Sofija i...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 сеп 11:15Продавам ваучери за Грција

Продавам 4 ваучери за престој во Грција преку туристичка агенција Сав...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

25 јул 13:53Apartmani Sutomore, Crna Gora / Апартмани, Сутоморе,

Вила Ана се наоѓа под магистралниот пат во урбанизираниот дел на Суто...


16 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

24 јул 18:51Летување во Херцег Нови, Црна Гора

Кумбор е туристичка населба се наоѓа на 5 km оддалеченост од Херцег Н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

06 јул 23:29Брако приколка

Продавам брако приколка која е во одлична состојба.


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

24 апр 10:00НОЌЕВАЊЕ ИЛИ КРАТОК ПРЕСТОЈ

Мирен амбиент Релаксирана атмосфера Соби со сопствено купатило Бес...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

15 апр 16:07Se izdava stan za kratok prestoj

Se izdava stan za kratok prestoj vo blizina na City Mall,Skopje. St...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

13 ное 21:23Боца за пропан бутан гас (плинска боца) од 3кг со горилник

Опис на производот Надворешен пречник од 220 мм Висина 270 мм Дебе...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

14 окт 00:31Издавам апартмани 50м од морето-Nea Moudania-Halkidiki

Апартманите се на 50м. од морето,со две одделни соби и со кујња,имаат...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

22 јул 13:00ISELENICKI I TURISTICKI VIZI ZA KANADA AVSTRALIJA i N.ZELAND

Za podetalni informacii javete se na 078-326-232


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Визи и визен режим

17 јул 15:11Odmor

Se barat 2 devojki Za odmor Plateno sve Za poveke info javete se


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Организатори

30 јун 17:06Se prodava kamp prikolka Brako

Se prodava kamp prikolka, mnogu malku koristena.


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

24 јун 17:05PREVOZ I SMESTUVANJE BANSKO SANDANSKI BLAGOEVGRAD BANYA

Prevoz i smestuvanje, 3 nokjevanja i 4 nokjevanja Koristenje nadvore...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

09 мар 08:07PREKRASNA PONUDA 22 EVRA POLUPANSION I SPA, REZERVIRAJTE

PREKRASNA PONUDA , BANSKO BUGARIJA, 22 EVRA PO LICE OD NOKJEVANJE, ...


22 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

13 јан 07:58MINERALNI BAZENI LEKOVITI VODI BUGARIJA SANDANSKI BANYA

PREVOZ ZA BUGARIJA, 😀PONUDA ZA POVOZRASNI LICA 😀 Tel.071293676 vib...


9 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

13 јан 07:53VIKEND VO BANSKO I SANDANSKI

MINERALNI TERMALNI LEKOVITI BANJI , PREVOZ i smestuvanje za BANS...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Туристички Агенции

09 дек 09:49PREVOZ I SMESTUVANJE BANSKO BUGARIJA

Prevoz SKOPJE - BANSKO ( moze trgnuvanje i od VELES, STIP, RADOVIS ...


17 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

09 дек 09:49BANSKO BUGARIJA 2018-2019 PREVOZ I SMESTUVANJE

》》》 PREVOZ I SMESTUVANJE BANSKO BUGARIJA 《《《 tel. 071293676 😀3 ...


62 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

14 ное 10:20Летување во Херцег Нови, Црна Гора

Летување во македонска вила со три удобни студиа и два апартмани , с...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

20 авг 10:32Brako

Prodavam malku koristena brako prikolica.. Cena povolna!


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

24 мај 22:52NEA VRASNA, ASPROVALTA, LUTRAKI,LEPTOKARIJA PREVOZ I SMESTAJ

POSLEDNI TOPLI I SONCEVI DENOVI VO SEPTEMVRI ZA NA MORE VO GRCIJA. ...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

08 апр 08:42POSLEDEN VIKEND ZA SKIJANJE VO BANSKO BUGARIJA

Posleden VIKEND za skijanje 😉😉😉😉 VIKEND VO BANSKO 29 mart - 31...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

27 мар 17:06Se izdava stan za podolg period vo Nea Kalikratia

Se izdava namesten stan za podolg period za prestojnoto leto 2019 vo ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

18 мар 08:43BANSKO BUGARIJA, PREVOZ I SMESTUVANJE

BANSKO BUGARIJA ❄❄🌬☀️🌞🌨🌨🚴‍♂️🚴‍♀️🚵‍♀️🚵‍♂️🏍🤸‍♂️🤸‍♀️🤼‍♂️🤽‍...


17 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

15 мар 18:07Prenokiste Elizabeth Apart House

Promocija vo Elizabeth Apart House, kratok prestoj 800 denari, do 2 c...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

20 дек 13:53Одмор во Санторини 16.09 до 23.09

Заради повреда (фрактура на скочен зглоб) се отстапува целосен аранжм...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

19 сеп 13:00Се издаваат апартмани во Стар Дојран

Се издаваат трокреветни комплетно реновирани апартмани во Стар Дојран...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

09 авг 08:51sobi vo Dojran

Соба со 2 кревета (600 денари од вечер во Јули и август,септември 500...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

18 јул 14:27Vrnjacka Banja,pansion 88/Na guglu

Vrnjacka Banja ,sobe sa kupatilom .Gugl , pansion 88 ,Vrnjacka Banja....


8 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

15 јул 09:54Iznajmuvam LUKSUZEN SATOR

Iznajmuvam Sator za 5 lica Outwell Premium Nevada MP (kupen 1200 evr...


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кампинг

06 јан 13:25Купувам половни куфери/ skinati neupotreblivi kuferi

Baram/kupuvam koristeni kuferi koi ne se za upotreba Барам/купувам ...


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Предмети за патување

26 ное 14:38BANSKO I VELINGRAD DOČEK NOVA GODINA 2018 ,

Imame ponuda i za 20 do 23 oktomvri o za nova godina ☆☆☆REZERVACI...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

16 окт 16:20PREVOZ I SMESTUVANJE BANSKO BUGARIJA

PREVOZ >>> SKOPJE - BANSKO Bugarija >>>>> 6 sl.mesta za prevoz...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

16 окт 12:21EXTRA PREVOZ I SMESTAJ 19 EVRA BANSKO BUGARIJA

♡♡♡♡♡ IMA SNEG VO BANSKO♡♡♡♡♡ PREVOZ >>> SKOPJE - BANSKO Bugarij...


19 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

16 окт 12:20LUTRAKI i EDESA Voden, GRCIJA, prevoz i smestuvanje

Неповторлива можност за посета на две прекрасни места во Грција, Лутр...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

26 сеп 11:50ПРЕВОЗ СКОПЈЕ - БАНСКО Бугарија и обратно

PREVOZ >>> Skopje - BANSKO Bugarija >>>>> 7 sl.mesta za prevoz o...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Патувај заедно

13 авг 10:49VIKEND VO GRCIJA KALITEA I AFYTOS

VIKEND VO GRCIJA 23 - 26juni 2017 god. 》》》》》Prevoz SKOPJE - GRCI...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аранжмани

16 јун 14:52Ljetovanje u Tivtu

Izdajem apartman za ljetovanje u centru Tivta.Dvosoban, klimatizovan,...


55 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

12 јун 20:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам