341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kapacinja za bandazi Audi 58mm

Se prodava set od 4 original germanski kapacinja za bandazi Audi 58 m...


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:39Се продава Opel CORSA 1.0 12V 1998

Возилото е во одлична состојба, со зачуван ентериер и каросерија и со...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Кратово

Автомобили

Денес 09:39POLO 1.4 TDI 59KW BLUEMOTION(golf,bora,audi,pasat)

Polo 1.4 TDI 2007 Uvezeno od Germanira Registrirano cela godina so ze...


3.700 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 16:33***BORA*** 1.9 TDI 110 ks(pasat,audi,golf,seat)

Donesena od Germanija pret 7 Godini vo MK 99% zacuvana ??? Bez zameni...


3.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 16:33SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 131 KS

Se prodava vw passat so ful oprema. Kolata e cela godina registriran...


3.350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 12:38SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 110 KS

Se prodava passat 1.9 tdi 110 ks. Kelata e celosnso servisirana. Za...


2.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 12:38  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Polo 1.2 2005

Volkswagen Polo 1.2 2005 Benzin Registrirano , servis pred 1000 km ,...


2 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 10:25Farovi za Mazda CX-7 2006-2012

Predni farovi Lev i Desen za Mazda CX - 7 Originalni Bi-Xenon izvade...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:214 Felni / Bandazhi 5 x 112 so Hankook M+S gumi 225/50/17

Komplet 4 Aluminski Bandazhi 17ki 5x112 So 4 gumi Hankook M+S 225/50...


Вчера 10:21WV SHARAN 2.0 TDI 2007g FULL OPREMA

SHARAN OPREMA -ESP -ABS -BORD KOMPJUTER -GREACI U SEDISTA -G...


5.400 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 09:11Vw SHARAN 2.0 2006g FREESTYLE

VW SHARAN OPREMA FREESTYLE -ESP -ABS -BORD KOMPJUTER -GREACI ...


5 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Вчера 09:11Peugeot 207 1.4 benzin plin

Registrirana do 11 2023 Gumi 4 novi zimski 1.4 benzin so plin vo so...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Кратово

Автомобили

01 дек 19:35Zimski gumi Dunlop 195/60/R15

Se prodava set od 4 solidno socuvani zimski gumi Dunlop 195/60/R15. I...


50 €
или предлог цена
01 дек 17:26Zimski gumi Dunlop 195/60/R15

Se prodava set od 4 solidno socuvani zimski gumi Dunlop 195/60/R15. I...


50 €
или предлог цена
01 дек 17:26ATV LINHAI 300 4X4

Se prodava Linhai 300 so kardan 4x4 2020 godina cisto nov so 1000km s...


3.500 €
или предлог цена
01 дек 16:36Audi A3 1.9TDI 105KS

Audi A3 1.9TDI 105 U...


5.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 дек 11:07SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 4X4 131KS

Se prodava vw passat so 4x4. Kolata ima napraveno komplet servis reg...


2.950 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 дек 10:50Volkswagen Passat 2.0 140ks

Se prodava Volkswagen Passat 2.0 140ks registriran do 7mi mesec 2023 ...


6.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 ное 17:43Audi A4 B7 2.0TDI Bez Zabeleska!

Kolata e vo odlicna sostojba bez denar vlozuvanje , registrirana so z...


5.999 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 ное 10:12Tico Tico karburatori benzin cist

Prodavam karburatori od tiko od cisti benzinci ispavni moze I so naz...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

27 ное 16:30Seat Leon 1.9 TDI 105ks-2008

Seat leon 1.9 TDI So Najdobriot motor bez dpf filter Proizveden 20...


5.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 ное 16:40Rucka za gepek Audi A3 8P

Rucka za gepek aydi A3 8P Tel:078/470-956


1.000 МКД
или предлог цена
Кратово

Останато

25 ное 13:04Kapacinja za bandasi Audi

Kapacinja za bandasi Audi 17/18ki


500 МКД
или предлог цена
Кратово

Останато

25 ное 13:02Senzor za ulje Audi Golf Skoda Seat

Senzor za nivo na ulje u karter Audi Seat Golf Skoda Tel:078/470-956


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 13:00Bandazi 5x130 za Audi Q7 ,Porche Cayenne i Touareg

070533853 070533854 070533854


23 ное 13:31Opel Astra H 1.7 2007 kosmona delovi

Prakjame i po kargo poveke informaci na 078 361 787


7 €
или предлог цена
22 ное 21:03Audi A3 2.0 tdi 2009 godina uvoz Germanija se plateno do reg

Audi A3 2.0 tdi 140 ks 2009 god 8 v motor noviot od golf 6 uvezeno od...


7 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 21:03Pezo 307 1.6 hdi 2007 redizajn uvoz Germanija

PEUGEOT 307 1.6 HDI--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --BORD KOMPJ...


37 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 21:03Tico tiko palenja dekli motori sve

Prodavam delovo za tikovci ima sve motori ekstra mnogu dobri mozat da...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 ное 08:20Slep Sluzba 24/7 profesionalen transport

Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила,...


1 €
или предлог цена
Кратово

Камиони

16 ное 22:52Alu. bandazi so letni gumi

Se prodavaat bandazi 5x112 17ki so letni gumi 299€ cenata ne e fiks...


16 ное 15:21SE PRODAVA DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI A MOZE I CELO

Se prodava delovi za audi a4 1.9 tdi a moze I celoto


1 €
или предлог цена
15 ное 11:03Dve polovni letni gumi 235/60/R18

Dve polovni letni gumi 235/60/R18 Cena: 60€ dvete 075/571-399


60 €
или предлог цена
15 ное 09:44Polovni M+S 225/55/R16

M+S 225/55/R16 Cena: 2400den dvete 075/571-399


40 €
или предлог цена
15 ное 09:44PLINSKA BOCA 90L MAKPETROL

Plinska boca 070780423


5.000 МКД
или предлог цена
Кратово

Останато

12 ное 19:23WV Passat 2.0 140ks

Passat 2.0 Tdi 8 ventila Bluemotion model so mnogu oprema Registri...


4.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 ное 13:23Pezo 307 1.6 hdi na delovi

Prakjame i po kargo ppveke info j na tel 078 361 787


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

09 ное 19:51Se prodavat bandazi 16ki 4x100

Se prodavaat bandazi 16ki 4x100 Moze zamena za 15ki 4x100 Poveke i...


200 €
или предлог цена
09 ное 07:30OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2007GOD

NOV UVOZ OD GERMANIJA PLATENO SE DO REGISTRACIJA ABS AIRBAG KOM...


4.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

06 ное 13:22GOLF 5 GT1.9 TDI 105 KS 2006/20075GOD seat opel passat

21 09 2023 GOD DVD KLIMATRONIK TEMPONAT BORD KOMPLJUTER HALOGE...


5.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

06 ное 13:21Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам