Кавадарци
                   
3533 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E350d AMG

AMG paket na oprema Panorama Parking senzori F1 Shift -Tiptronic...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

14 сеп 20:35Промовирано

Opel Astra 1.7d

Se prodava Opel Astra 1.7d so 4 novi zimski gumi plus 4 letni so alu...


45.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

17 сеп 16:15Промовирано

VOLVO FH 460

Se prodava VOLVO FH 460 2014 god. Inf. na tel 070561774 Dejan


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

09 сеп 22:52Промовирано

GOLF 5

SE PRODAVA GOLF 5 - 1.9 TDI - 105 KS - 2005 GODINA - DVOZO...


4.450 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:48Mercedes E280 CDI w211 Avantgarde

Mercedes E280 CDI W211 Avantgarde, donesen od Germanija so vozenje. I...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:59Mercedes-Benz C200 CDI Facelift

Mercedes-Benz C200 CDI Classic so pominati 290XXX Km. Kolata e vo top...


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:00Vladimirec t25

Se prodava vladimirec vo perfektna sostojba. Tel 075546260 Riste


900 €
или предлог цена
Вчера 21:59Scania Servis Popravka Koordinator Coordinator Kompjuter Del

Vrsime popravka na koordinator na site Scania kamioni. Simptomi koi ...


99 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 21:01Iveco Stralis 450 Euro 5

Se prodava Iveco Stralis 450 EURO 5 .Kamionot e proizveden 2007 godin...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 20:56Mercedes A180 cdi

Se prodava Mercedes A180 cdi, uvezena e od Germanija i registrirana d...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:56Goodrich 315/80 22.5

Odlicni


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 20:42Audi a2(drzaci za vrata)

Audi a2 2004god...Se prodavaat drzaci za predni vrati...


20 €
или предлог цена
Вчера 20:35Strafovi za bandazi(16br)

Strafovi za bandazi(16br) izvadeni od Seat Ibiza odgovarat na poveke ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:35Ford Mondeo TDCI 2.0

Kolata e dobro socuvana Ima problem so inektori Mozi se vidi so naja...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:18VW PASSAT 2.0

Napraven servis Regis cela godina M S novi gumi Mozi da se vidi I pro...


5.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:17Fiat grande punto 1.4 T-jet unikat ( Фиат гранде пунто ) 1.4

Full oprema, 1.4 turbo benzin motor so 120 konjski sili (88 kw ) at...


2.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:56235/70 R16 GENERAL

📞077 926 120


1 €
или предлог цена
Вчера 19:50KUPUVAM GOLF 4 AVTOMATIK

Kupuvam golf 4 tdi avtomatik ☎️ 077 926 120


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:50Kawasaki Z1000

Kawasaki z1000 2016 god kupen od prv gazda ne carinet. Moze zamena s...


8.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 €
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:19Se prodava Mercedes C220 CDI AVANTGARDE 2008 god.

Se prodava Mercedes c220 CDI Avantgarde *godina na proizvodstvo 2008...


9.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:12Se prodava kurbla RFX

se prodava kurbla pravo nova donesena od svedska FXKS 50100 550R


Вчера 19:06Se prodava Honda Sh 125i

Se prodava honda sh 125 injection ima novi gumi dunlop samo na vibe...


1.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:06ALFA ROMEO MITO 1.6 MULTIGET 120 KS 2010G FULL TOP SOSTOJBA

ALFA ROMEO MITO 1.6 MULTIGET 88 KV 120 KS 11.2010 GOD FULL OPREMA 6 ...


3.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:39ROVER 75 2.0 CRDI 116 KS (BMW MOTOR)2003G REG PERFEKTEN

ROVER 75 2.0 CRDI 85 KV 116 KS 2003 GOD BMW MOTOR NA LANCE LIMITIR...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:39Prodavam alfa romeo 156 1.9jtd moze I zamena

Alfa romeo 156 1.9jtd 1999 77kw Kima Led Svetla Bandazi 15 ce...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 18:15GOLF 5 1.9 TDI НОВ УВОЗ ***ГЕРМАНИЈА*** 🇩🇪

Се продава VW GOLF 1.9 TDI 105 KS GOAL 2006 година увезен од Германиј...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:54BMW 118D 143hp FACELIFT GERMANIJA

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT увезено од Германија вистинск...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 16:54Avtomatik menjac od audi A4 2.8 quatrro tiptronik

Menjacot e ispraven na brzini menja ubavo nema mana osven preden seme...


200 €
или предлог цена
Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

FrezaФреза IMT 506

Фрезата е во одлична состојба..инф .070.891.894...070.891.894


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:21BMW S1000RR 2013 BESPREKOREN STAKLO

--- Ve molam samo seriozni, cenata e fiksna Se prodava BMW S1000RR 2...


10.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.000 €
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:46FIAT 500 L перфектна состојба

опрема фул. 1.клима лади одлично 2.Борд компјутер 3. Daylight светла ...


7.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

Se prodava citroen c3 1.4hdi vo odlicna sostojba

Se prodava citroen c3 1.4hdi 2004god registriran napraven servis ko...


2.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:20Smart for two se prodava moze i zamena

Se prodava moze i zamena za skuter 50cc Registrirano do 3ti mesec 20...


1.350 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 14:12DAF 75 CF 250 Kipper+ Kran Palfinger 23002!

Kamionot e vo odlicna sostojba Orginalna kilometraza 190000km, Kra...


41.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
45.000 €
Кавадарци

Камиони

Вчера 13:39Продавам Опел

Опел во сочувана состојба со автоматски мењач.Регистриран до февруари...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:38Bandazi 16ki 5 x 112 & Novi gumi 205 55 16

* бандажи 16ки 5 x 112 возени на Мерцедес Ц 2012та. Листа на вози...


390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
400 €
Вчера 13:18VW PASSAT 2.0 TDI DSG Virtual Cockpit R-Line

VW PASSAT 2.0 TDI BlueMotion 150 KS Avtomatski DSG , Digital cockpit...


22.555 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:18PRIKOLKA

Maksimalna tezina koja moze da ja nose prikolkata e 1500kg.


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Кавадарци

Приколки

Вчера 13:14FORD TRANZIT 16 1 2010 GOD

Kombeto e redozvno servisirano vo Ford Skopje Kombeto poseduva16 1 se...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автобуси

Вчера 13:08Prodavam Hyundai Tucson.

Prodavam Hyundai Tucson 2.0, 83kw 127000km. Top sostojba Napraven g...


5.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00CHEVROLET TRAX 4X4 1.7D

Voziloto e maksimalno zacuvano vnatresno i nadvoresno od oprema posed...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 13:00Rezervna guma za Audi A4 ORIGINAL.

Se prodava rezervna guma Continental za Audi neupotrebuvana 19ka orig...


150 €
или предлог цена
Вчера 12:38VOLVO FH 500 2012 GOD EEV

VOLVO FH 500 2012 GOD EEV PREDNI GUMI 100 % NOVI HANKOOK ZADNI GUM...


18.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 12:30Страна 1 од 89

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам