8347 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

01 дек 10:13Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!!

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53Промовирано

Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI, EcoFLEX Start/Stop model, 95 konjski...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

29 ное 16:22Промовирано

Se prodava Vw Golf V 2.0 TDI SPORTLINE

Се продава Голф 5 2.0 ТДИ, произведен ноември 2005 година со 6 спепен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:29Michelin 4 letni gumi 215-65 R17, proizvedeni 2017 godina

Se prodavaat 4 letni gumi MICHELIN Primacy so dimenzii 215-65 R17 k...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:24Celicni bandazi 14ki - komplet za Ford

Se prodavaat cetiri (4) celicni bandazi 14-ki za Ford So bandazite ...


1 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 МКД
Денес 10:24Honda Accord 2.2 iCTDi

Full opremena Klima ispravna Zimski gumi +set zletni (2 para banda...


5.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Битола

Автомобили

Денес 10:22VW PASSAT 1.6 TDI (VO ODLICNA SOSTOJBA)

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -4 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:18Peugeot 206 1.6hdi

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzuvano. Moto...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:17IVECO ML752 2007 EURO 5 SO RAMPA

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano cela ...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:14PEUGEOT 206+ 1.4HDI 2010 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Uvezeno pred 4 godini od Austria Servi...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:14VW CADDY 1.9TDI 2007 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Klima ispravna Elek.prozori Elek.retro...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:14SKODA ROOMSTER ( PRAKTIK ) 1.2TDI 2012 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano na MK...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:14Mercedes E 270 cdi 2002 ODLICEN

Vo odlicna sostojba kompletno servisiran i registriran so zelen karto...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Битола

Автомобили

Денес 10:03Sanka Ski Doo Sumit 1000 162

sankata e vo odlicna sostojba I e so makedonski dokumenti mozi da se ...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Денес 10:00Yamaha F80 ETL 2002

motorot e vo odlicna sostojba


6.200 €
или предлог цена
Денес 09:59HONDA BF 50 2006

motorot e vo odlicna sostojba


5.300 €
или предлог цена
Денес 09:59Honda BF 115 2010

motorot e vonodlicna sostojba


9.500 €
или предлог цена
Денес 09:58Reno Megane 2012 -110 ks -ODLICEN

Meganot e vo odlicna sostojba,proizveden 2012 god.vo soobrakajna dozv...


5.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:57Yamaha RX1 Sanka 2005

Sankata e vo odlicna sostojba I spremna za sezona


4.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.900 €
Денес 09:57MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

MERCEDES C200 CDI--90KW--122KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.799 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.999 €
Битола

Автомобили

Денес 09:53KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!!

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53SEAT IBIZA 1.4 16V-63KW--86KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

SEAT IBIZA 1.4 16V--63KW--86KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERV...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53MAZDA 2 1.4 BENZIN--MODEL 2009--144.000 KM!!NOVO VOZILO!!!!!

MAZDA 2 1.4 BENZIN--55KW--75KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERV...


4.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.499 €
Битола

Автомобили

Денес 09:53HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-REDIZAJN-2009 GODINA!!PERFEKTEN!!!!!

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO...


3.190 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53CITROEN C4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2010--PERFEKTEN!!!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2010 --KLIMATRONIK LADI ODLICN...


4.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53AUDI A3 1.9 TDI-105KS--SPORTBACK--MODEL 2006-NOVO VOZILO!!!!

AUDI A3 1.9 TDI--77KW--105KS--MODEL 2006 --KLIMATRONIK --BORD KOMP...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS SPORT&STYLE●4-MOTION●4x4---2012

SE PRODAVA VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS SPORT&STYLE●4-MOTION●4x4--- 2012 G...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:53KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2008--186.000 KM--SERVISNA!!!

KIA CEED 1.4 BENZIN--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --B...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52RENAULT MEGANE III 1.5 DCI-90KS--MODEL 2012--REDIZAJN--NOVA!

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--66KW--90KS--EURO 5 --KLIMA LADI ODLICNO ...


5.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52VW TIGUAN 2.0 TDI -SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA!

SE PRODAVA VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--MODEL 2008--153.000 KM!!!NOVA!

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN--59KW--80KS--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO -...


3.699 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52SUZUKI SX4 1.6 HDI-90KS--MODEL 2009--NOVI ZIMSKI GUMI!!!

SUZUKI SX4 1.6 HDI-90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --B...


5.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52AUDI Q3 2.0 TDI S-LINE 140KS- 2015 GODINA

SE PRODAVA AUDI Q3 2.0 TDI S-LINE 140KS- 2015 GODINA. 🇩🇪 🇩🇪 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:52VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:51VW GOLF 7/VII 1.6 TDI BLUEMOTION --105ks- 2014 GOD.

SE PRODAVA VW GOLF 7/VII 1.6 TDI BLUEMOTION --105ks- 2014 GODINA!!! ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:514 CELICNI BANDASHI 16KI ORGINAL MERCEDES SO ZIK!●5X112●

●●SE PRODAVAAT 4 CELICNI BANDASHI 16KI ORGINAL MERCEDES SO ZIK! / Z...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:51PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA NOVA!!

SE PRODAVA PRIKOLICA KIPER NOSIVOST 8-9-TONA KOMPLETNO ISPRAVNA SO 4 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:51BANDASHI 15KI SO ZIMSKI GUMI /--195 65 15---5x112.

●●SE PRODAVAAT 4 ALUMINIUMSKI BANDASHI 15KI SO ZIMSKI GUMI /--195 65 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:51X 3

Odlicen


1.111 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:33Страна 1 од 209

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам