Охрид
                   
509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva stan strog centar

Stanot e klimatiziran i ima kapacitet 2+2 cenata e menliva vo zasisno...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:42Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar ili 1km od plazite,pot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:39Апартман во Св. Стефан, Охрид / Apartman vo Sv. Stefan Ohrid

Издавам апартман - студио - од 35 м2 во населба Св. Стефан, на 200 ме...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:19Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:59APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Od 01.09.2021 so pocituvanje na merkite protiv korona virusot. Reze...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:07STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:00Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:23Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 SE IZDAVA OSOBI,KAJ NO...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:07Apartman do ezero so pogled - Apartment at lake with view

Novi Apartmani Centar Pokraj Ezero na samo 50m od Ezeroto i Carsijata...


25 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
35 €
Охрид

Апартмани

Вчера 11:52Ohrid smestuvanje Pogled na ezero- Accommodation Lake view

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:51Apartments LAVO Ohridska carshija smestuvanje so parking

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:31Apartman vo strog centar so parking

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:31****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:52Iznajmuvame APARTMANI vo Ohrid na bregot od EZEROTO

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:57Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 07:52EXCLUSIVE APARTMENT WITH SPA BATH !!!!

Exclusive Apartman vo samoto srce na gradot sproti Wi Kiki Ohrid.Doko...


43 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 17:41Petreski Apartmani strog centar Ohrid 30m. od Carsijata

Apartmani vo strog centar vo Ohrid. Kompletno i moderno opremeni za ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 17:41EXCLUSIVE APARTMANI DO PRISTANISTE NAJEFTINO!!

070456689


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 17:41Boutique Apartments Daniela Ohrid

Izdavam Kompletno i moderno opremeni apartmani so privaten parking.Ce...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 17:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 14:33Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBUS...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 10:37Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јан 08:11Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 јан 21:44Stanovi pod Kirija za1,2 ili poveke meseci centar Ohrid

iznajmuvam stanovi vo Strog centar na Ohrid za 1,2,3 ili poveke mesec...


200 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 јан 18:43Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 јан 12:11Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 јан 11:04Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 јан 11:04VI TREBA APARTMAN,ODBERETEGO NAJDOBROTO!EXCLUSIVE APARTMANI

EXclusive apartmani prva linija na ezero so direkten pogled sproti ho...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јан 17:33Na setaliste 30m do Ezero APARTMANI,STUDIJA i SOBI

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 јан 07:03Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 јан 17:30Апартмани 1 мин до езеро и стар град

★ Издавам два скоро идентични апартмани во строг центар веднаш до гла...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

23 јан 13:19Apartman strog centar+parking

Dvokreveten apartman so poseben vlez do hotel Millennium.Ima wifi, fr...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јан 16:47SIGURNI I PRIJATNI APARTMANI

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јан 13:29Iznajmuvam lux apartman strog centar so 2 sobi 4-5 lica

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, so kapacitet za 4 lica, lo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јан 11:21Se izdava stan najstrog centar

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok prestoj kapacitetot e 2+...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јан 08:42Se izdava stan

STROG CENTAR!!!!! Stanot e opremen so wifi I kabelska tv,klima


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

22 јан 08:42Smestuvanje (accommodation) Apartman vo centar Ohrid

!!! APARTMAN "ANTONIO 2" !!! Apartmanot e ednosoben so bracen krevet...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јан 21:06Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридскот...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јан 14:44Central Pearl Apartment 2 - Dimitar Vlahov

Apartmanot se naoga vo strogiot centar na gradot na ulica : Dimitar V...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јан 10:38Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centarot na gradot klimatiziran kapacitet 2+2cenata...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

20 јан 08:42Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам