Охрид
                   
505 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам апартман за кратки средби

Издавам апартман за кратки средби 078 249 759


999 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI (od 4 do10osobi) KAJ NOVATA AVTOBU...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:48Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:29Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:48Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 00:13Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata (vo centarot), vo mirna i tiv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:58Apartman strog centar+parking

Dvokreveten apartman so poseben vlez do hotel Millennium.Ima wifi, fr...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:44Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OREMEN APARTMAN ZA 4 do ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:43Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:16Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:56Stan vo strog centar

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и...


30 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
500 €
Охрид

Апартмани

Вчера 13:49Extra studija Jovan strog centar do posta 50m do plostad

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstro...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:33STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:38APARTMANI-OHRID-NA SAMIOT KEJ-Igor Cekredji

NAJUBAVI APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTO EZERO!!! NAJDOBRI APARTMAN...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 08:14APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Slobodni termini ⛱️⛱️⛱️ Septemvri, Oktomvri..... Od 01.09.2021 s...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 21:21Trosoben Stan za odmor vo Ohrid

Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid vo centar. Stanot ima dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 21:03Se Iznajmuva Strog Centar OHRID

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid, na samo 50 metri ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 19:50Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 18:09Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 18:08Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 13:12Na setaliste 30m do Ezero APARTMANI,STUDIJA i SOBI

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 12:39Ohrid Centar na 40 metri do Plostad

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 12:36Izdavam Apartmani vo Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 10-15 evra za osoba vo zavisnost o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 12:35Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 09:59Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 09:59Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, terasa .apartman...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 09:38apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот к...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 20:53LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 18:04Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 17:30****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 17:23Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 11:00Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centarot, vo mirna i tivka ulicka. Apartma...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 10:46Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 10:30Apartmani, Studia, Sobi - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 10:30Apartmani vo Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 10:29APARTMANI, STUDUJA, SOBI vo OHRID 30m do EZEROTO na kejot

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 09:11Iznajmuvame APARTMANI vo Ohrid na bregot od EZEROTO

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 ное 08:23Izvamuvame Dvosoben Apartman

Se iznajmuva nov i luksuzno opremen dvosoben Apartman/ Stan Konfor kl...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 ное 10:19Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar ili 1km od plazite,pot...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 20:10Garsonjera Ohridati 33m2

Se izdava Garsonjera Ohridati Ohrid namestena komplet na prvi sprat s...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

24 ное 13:59Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам