755 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMANI (od 4 do10osobi) KAJ NOVATA AVTOBU...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:48Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 10:29Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:16Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:48OHRID vo strogiot CENTAR pokraj ezero APARTMANI i STUDIJA

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 06:51Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 00:13Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:08Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata (vo centarot), vo mirna i tiv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:58Apartman strog centar+parking

Dvokreveten apartman so poseben vlez do hotel Millennium.Ima wifi, fr...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:44Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OREMEN APARTMAN ZA 4 do ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:43Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:16Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:56Stan vo strog centar

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и...


30 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
500 €
Охрид

Апартмани

Вчера 13:49Издавам апартман за кратки средби

Издавам апартман за кратки средби 078 249 759


999 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00Se izdavaat Kujka/Sobi na podolg period

-Se izdava kompletno namestena kujka vo blizna na novata avtobuska st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:02Extra studija Jovan strog centar do posta 50m do plostad

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstro...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:33STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:38STUDIJA I APARTMANI = O H R I D

KOMPLETNO OPREMENI [ WI-FI,CABLE TV,MINI KUJNA,KUPATILO,TERASA KLIMA]...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:38APARTMANI-OHRID-NA SAMIOT KEJ-Igor Cekredji

NAJUBAVI APARTMANI NA KEJOT NA OHRIDSKOTO EZERO!!! NAJDOBRI APARTMAN...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 08:14APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Slobodni termini ⛱️⛱️⛱️ Septemvri, Oktomvri..... Od 01.09.2021 s...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 21:21Trosoben Stan za odmor vo Ohrid

Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid vo centar. Stanot ima dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 21:03Se Iznajmuva Strog Centar OHRID

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid, na samo 50 metri ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 19:50Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 18:09Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 18:08Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 13:12Na setaliste 30m do Ezero APARTMANI,STUDIJA i SOBI

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 12:39Ohrid Centar na 40 metri do Plostad

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 12:36Izdavam Apartmani vo Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 10-15 evra za osoba vo zavisnost o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 12:35Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 09:59Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Ko...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 09:59Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, terasa .apartman...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

28 ное 09:38Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 21:31Iznajmuvame Sobi i Dvosobni Apartmani

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 21:31apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот к...


1.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 20:53apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот к...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 20:53Se izdava garsonjera strog centar Ohrid so pogied i garaza

Apartmanite Jovan se novi, luksuzno opremeni, locirani se vo najstrog...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 ное 19:53LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 18:04Издaвaм aпaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид

Апaртмaн вo стрoг центaр нa Oхрид дo Oпштинaтa, нa 100 метри oд езерo...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 17:30****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 17:23Naj aprtmani, za NAj cena - vo centar.

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

27 ное 11:00Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам