Охрид
                   
581 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:04Промовирано

Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 07:20Промовирано

Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 15:11Промовирано

APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Slobodni termini ⛱️⛱️⛱️ Septemvri.......... 1.App od 18. 09.21 do...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:52Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar ili 1km od plazite,pot...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:45LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум... И...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:45Se Iznajmuva Strog Centar OHRID

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid, na samo 50 metri ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 18:21Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:12Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:46Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:27Apartman OHRID

Se izdava apartman za podolg period od oktomvri zaklucno so juni 2022


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:40Vila Stefan s.Ramne OHRID

VILA STEFAN PROMOTIVNO NUDI: ZA REZERVIRANI 5 ILI POVEKJE VECER...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

VILA STEFAN PROMOTIVNO NUDI: ZA REZERVIRANI 5 ILI POVEKJE VECE...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:58Dvosoben Apartman vo centarot so parking

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:37Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:25Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:52SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANISTA

SE IZDAVA VIKENDICA VO LJUBANISTA SO PREKRASEN POGLED NA OHRIDSKOTO E...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:52Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 3 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOB...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
Охрид

Апартмани

Вчера 11:50Apartman+NIKA+centar

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2018) vo strog...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:24Apartments Nemo DeLuxe

Нови, луксузни апартмани во центар на Охрид, на само 2 минути од езе...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Охрид

Апартмани

Вчера 10:15Darni Central Apartments Ohrid

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:04Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:56Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 . OSOBI KAJ NOVATA AVT...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:33Охрид- издавам студија во центарот на градот,екстра цена

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно к...


400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 09:08KLIMATIZIRANI APARTMANI NA 30m OD EZERO NA KEJ(setaliste)

VILLA ‘’ TOMIĆ ’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 08:30Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 07:20Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 07:20Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 06:33Iznajmuvam lux apartman strog centar so 2 sobi 4-5 lica

Apartmanite Jovan-novi, luksuzno opremeni, so kapacitet za 4 lica, lo...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 23:07****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 18:27Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартм...


9 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 16:41Rabotime so Vauceri _Apartmani vo Strog Centar

Rabotime so Vauceri Koj gi Dodeli na Graganite vo Makedonija _Apart...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 15:57Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 15:11Apartman vo strog centar so parking

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 14:40Apartmani / Villa Kiril / Dolno Konjsko, Ohrid

Телефон: 071 563 484 (Кате) Се издаваат апартмани во Долно Коњско....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 14:38Апартман во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Фантазија 3 се наоѓа во строгиот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 13:19SIGURNI I PRIJATNI APARTMANI

CENETI GOSTI! Akcija od 10 septemvri !!!! Edno vece za dvajca 10...


400 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 МКД
Охрид

Апартмани

17 сеп 12:54OHRID APARTMANI VO CENTAR

ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА СО ГРЕЕЊЕ , КЛИМА ,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 12:49STUDIJA I APARTMANI-OHRID povolno

Kompletno opremeni studija i sobi [wi-fi,cable tv,mini kujna,kupatilo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 11:36Izdavam Apartmani vo Ohrid

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 10-15 evra za osoba vo zavisnost o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 11:35Ohrid smestuvanje Pogled na ezero- Accommodation Lake view

Smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient ...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 11:04Sobi so kupatilo i pogled na ezero Ohrid 400 денари по лице

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com ...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

17 сеп 11:02Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам