Охрид
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ZA VAS PRIJATEN ODMOR!

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 00:33Соби и апартмани Охрид

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:42Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:06Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 01:54Villa Kliment privatno smestuvanje vo Pestani

Privatno smestuvanje sobi za izdavanje opremeni so: sopstveno kupati...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

14 окт 17:33****APARTMANI****ekstra ceni

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 окт 17:02OHRID vo strogiot CENTAR pokraj ezero APARTMANI i STUDIJA

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
10 €
Охрид

Соби

14 окт 10:53Apartmani, sobi - smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 22:01APARTMENTS IVANOVI-najdobroto za vashite pari

Pocituvani,dobredojdeni ste 365 dena vo godinata vo KATEGORIZIRAN i P...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 19:18SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Соби...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 17:46Sobi i apartmani - Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 13:47Соби и апартмани Охрид

Собите и апартманите се комплетно опремени. Локација во близина на н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 13:46Se izdavaat Kujka/Sobi na podolg period

-Se izdava kompletno namestena kujka vo blizna na novata avtobuska st...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 13:17Apartmani, Studija - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 11:50Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebno ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 09:28Apartmani, sobi - smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 окт 16:56Studija, sobi, apartmani - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

10 окт 09:50Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

Одберете ново и чисто! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 окт 17:19Sobi Aparymani - Villa Luna Lux

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

08 окт 17:19Приватно издавање

Се издаваат студија и станови на одлична, перфектна локација во Охрид...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 окт 08:41Villa Nikola Ohrid

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid vo blizina na Bil...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 23:37Apartmani, sobi - Smestuvanje Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 11:38Соби во центар на Охрид !

Соби и апартмани во центар на Охрид ! РЕЗЕРВИРАЈТЕ навремено! П...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 окт 08:15Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 16:26IZDAVAM SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT VO OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 окт 12:19Сместување во Центар Охрид - Villa Centar

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 400 ден. (зависно од видот н...


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 окт 20:18Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 20:36Sobi i apartmani Ohrid

Почитувани, Издавам соби, студиo и апартмани во Охрид, зависност од ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 18:10Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

30 сеп 09:14Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 сеп 22:56Studija i Sobi vo Centar na Ohrid na 3 Minuti do ezero

Pocituvani gosti, Za vasiot prestoj kaj nas vi nudime 3 studija vo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

29 сеп 21:44Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 сеп 21:23Studija i sobi s.Trpejca

Izdavam sudija i sobi vo selo Trpejca na samo desettina metri od ezer...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 сеп 20:46SOBI ZA IZDAVANJE VO TRPEJCA (rooms for rent)

NOVO VILA DOBRARUZA. Se izdavaat sobi vo Trpejca na odlicna lokacija ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 сеп 22:13OHRID APARTMANI CENTAR I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

25 сеп 12:49Sobi i apartmani - Ohrid

Почитувани, Се издаваат апармани и соби во Охрид, лоцирани кај градс...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 сеп 18:43Соби и апартмани во Охрид, комплетно опремени. *Повелете*

Почитувани, издавам апармани и соби во Охрид, кај градската болница. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

24 сеп 18:41OHRID APARTMANI CENTAR I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

24 сеп 17:07APARTMANI CENTAR OHRID I LAGADIN

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

24 сеп 17:07APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 сеп 17:07Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам