1495 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava luksuzno ureden Apartman''

apartmanot se naoga vo centralniot del od gradot i e vo neposredna bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

25 фев 22:14Промовирано

Кампување во Љубаништа

Се издаваат камп приколки и викендица, комплетно опремени со туш и ку...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 10:56Промовирано

Се изнајмуваат апартмани во Стар Дојран

Се изнајмуваат двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани во...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

09 јун 18:28Промовирано

Apartman Fitofiso vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva Apartman vo centarot na Ohrid na ul Dimitar Vlahov 17 vo...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 07:31Se izdava kamp prikolka Partizan

Se izdava kamp prikolka vo Partizan. Zagradena so 30m2 dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Денес 06:43SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 05:30Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


3 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 01:22Kukunesh apartmani Ohrid

Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улиц...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 23:43Se izdava kamp vo avto kamp Gradishte

Se izdava kamp vo avto kamp Gradishte. Kampot e kompletno opremen i e...


1.200 МКД
или предлог цена
Кичево

Кампинг

Вчера 23:16Se izdava kamp vo avto kamp Gradiste

Se izdava kamp vo avto kamp Gradishte. Kampot e kompletno opremen i e...


1.200 МКД
или предлог цена
Кичево

Кампинг

Вчера 23:16VISTINSKO MESTO ZA VASIOT ODMOR

Сместување во Охрид на 1.5 км од центар во мирна и чиста околина


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:55apartmani--studio --biljanini izvoroi.

izdavam opremeni studia kaj sportskiot centar bijanini izvori .ima 2k...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 22:53SE IZDAVA PRIKOLKA VO GRADISTE---NOV DEL

SE IZDAVA PRIKOLKA ZA leto-------2020..PRIKOLKATA E NAMENETA ZA ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 22:01izdavam soba za zenski lica ucenicki studentki

izdavam soba za liucenicki studentki specijalizantki blizu drzavna bo...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Вчера 21:58Apartmani Groshev Dojran !!!

Се издаваат нови апартмани (направени во 2019 година) во Стар Дојран ...


11.111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 21:49Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOV...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 21:05Ohrid-Iznajmuvam studija AMIGO vo centarot na gradot

Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:36Smestaj vo Ohrid-studija "AMIGO" vo centarot na gradot

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno ku...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:36Се издава камп приколка во Елешец - Охрид

Кампот е целосно опремен (види слики) Цената е 1200 денари дневно. ...


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 20:26Se izdavaat sobi na samoto novo setaliste nasproti pazarot

Sobite se odaleceni samo 200 metra od poznatata Zenska plaza. Se naog...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 20:18Apartmani 250 den od nokevanje

Se izdavaat trokrevetni apartmani vo kuka na prizemje so posebni vlez...


250 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 19:51  НОВ ОГЛАС

Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:39Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Apartman

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:50Sobi Aparymani - Villa Luna Lux

ОДБЕРЕТЕ НОВО И ЧИСТО! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:34Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

Одберете ново и чисто! 🛏Se izdavaat sobi/apartmani vo CENTAROT na O...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:34SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID

kamp bungalov na 20 metri od plaza so sopstveno kupatilo kujna 075498...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

Вчера 18:13Kamp bungalov Partizan Ohrid

Kamp bungalov sopstveno kupatilo kujna dnevna na 20m od plaza i 15min...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кампинг

Вчера 18:13SE IZDAVA KAMP PRIKOLKA VO GRADISTE

se izdava kamp prikolka vo gradiste kompletno opremena.. ima sopstven...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 17:53Се изаваат апартмани и соби на Пелистер, Нижеполе

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конфер...


35 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

Вчера 17:41SOBI/////APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI POGLEDNETE JA I STRANATA NA FACEBOOK POD IM...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

Вчера 17:40Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:38Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:38Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat kaj Gimnazijata (vo centarot), vo mirna i tiv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:33Се издава/продава камп приколка во Градиште

Екстра цена за до 15 септември. Се издава камп приколка во Градишт...


1 €
или предлог цена
Охрид

Кампинг

Вчера 17:24Апартмани Кузманоски на 50 метри од Охридскиот кеј.

Се издаваат станови за краток престој на само 50 метри од Охридското ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:41Летување во Херцег Нови, Црна Гора

Кумбор е туристичка населба се наоѓа на 5 km оддалеченост од Херцег Н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Апартмани

Вчера 16:41Apartmani Doris - Krushevo

Доколку барате место за да уживате со своите сакани ве очекуваме во А...


1 €
или предлог цена
Крушево

Апартмани

Вчера 16:35Studia vo centar na Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 16:03Izdavam kamp vo Krani

Izdavam kamp za 4 lica, opremen so wc i kupatilo, kujna,tv. Na ubava...


1 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

Вчера 15:32STROG CENTAR

Stanot se izdava samo turisticki na pokratok period kapacitetot mu e ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:27Охрид-соби за туристи на плоштад

Во чаршијата се издаваат една петтокреветна соба и три двокреветни со...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:25****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:21Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам