1 / 10
izdavam Garsonjera vo Ohrid
1.200 МКД
Цената е фиксна
25.08.2021 23:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

izdavam stan garsonjera nova gradba komplet opremena vo naselba rasadnik ohrid kaj diskont tineks na vtori sprat (Samo za kratok prestoj)

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Beti
Потврден огласувач
071298427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам