1 / 1
Bandazi za Uaz
1 €
01.02.2023 12:15

Ѓорче Петров / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat 3 bandazi so gumi (gumite ne se bas vo dobra sostojba za rezervni moze da se koristat

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070475715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам