1 / 2
Opel motor A 1.3 CDTI
800 €
29.01.2023 10:57

Бутел / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

A1.3 cdti corsa .z1.7 cdti astra h

Tип на делови:

Мотори

Poloven motor opel corsa astra 1.3 nov model 2013 i z1.7cdti astra h i drugi delovi za opel

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Angelce
Потврден огласувач
70231096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам