1 / 7
Inverter invertor pretvarac 24V / 220V / 500W
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2022 01:06

Битола / Битола

Se prodava power inverter od 12V na 220V. Vo ispravna sostojba. Malku koristen.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

proalarmbt
Потврден огласувач
075790659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам