nov motor toyota land cruiser 2,8 2000god
2.000 €
Цената е фиксна
20.09.2022 20:55

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

motorot e glanc nov vozen 1500 km se prodava komplet so menjac 4 +4 cenata e 2000 eu..fiksno

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
070 340 107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам