1 / 2
Masina za Beton
11.000 МКД
13.000 МКД
30.06.2022 15:29

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava ispravna vo odlicna sostojba
075-251-535

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077731783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам