1 / 1
SE BARAAT DEVOJKI ZA MARKETING SO I BEZ RABOTNO ISKUSTVO
500 €
Цената е фиксна
07.08.2022 02:22

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Менаџмент консалтинг

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Se baraat Devojki i Momci za rabota vo Skopje za Marketing uslugi (rabota na teren) prednost imaat onie so rabotno iskustvo...za poveke info kontaktirajtene na ovaj broj...

079/272-946 !!! WhatsApp , VIber ili obicen
079/218-584 !!!

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Working Agency
Потврден огласувач
079272946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам