1 / 2
235 65 17 COOPER WINTER MASTER WSC 235/65R17 ZIMSKI M+S
1.500 МКД
04.08.2022 14:24

Битола / Битола

Dobri zimski gumi M+S
Marka: COOPER
Tip: WINTER MASTER WSC
Dimenzii: 235/65R17
Imam samo 3 gumi
Cenata se odnesuva na parce.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Laki
Потврден огласувач
078257010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам