1 / 1
AKUMULATORI G&N AVTODELOVI BITOLA
2.490 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.10.2022 08:23

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

Site

Tип на делови:

Електрични делови

NOVO vo ponudata na G&N AVTODELOVI Bitola
STARTER Turski brend so 2 godini GARANCIJA
55 Ah 2.490
75 Ah 2.990
100 Ah 3.990
135 Ah 5.700
180 Ah 7.490
230 Ah 9.490
EKO AKCIJA - CENITE SE SO VRATEN AKUMULATORNajgolema ponuda na Akumulatori od najgolemite svetski proizvoditeli:
EXIDE
YUASA
TOPLA
MAGNETI MARELLI
VARTA
Mozete da gi najdete na edno mesto po odlicni EKO CENI (STARO ZA NOVO) samo vo
G$N AVTODELOVI BITOLA 071 222 973 / 075 722 227

Raspolagame i so akumulatori od tovarniot program
na:
EXIDE
TOPLA
STARTER
PRIMA

Dostava po kargo niz cela drzava.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам