1 / 2
255/55/R18 5x120 gumi+bandazi
550 €
Цената е фиксна
04.05.2022 23:37

Кичево

Cetiri bandazi so gumi 255/55R18 M+S Nexen Winguard vozeni edna sezona. Bandazite ne se krivi ili vareni
Cenata e fiksna
Tel: 078-439-776

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Mario
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам