1 / 4
Bandas so guma za jugo i 101 155 70 13
700 МКД
09.04.2022 14:49

Пробиштип

155 70 13. Nema nikade rgja so nov ventil i i balansiran na 0:0. Prav so garancija. Gumata e vo solidna sostojba. Se fakja i na prikolka.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078208659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам