1 / 10
Gumi
99 МКД
12.05.2022 20:49

Куманово / Куманово

Se prodavaat komplet gumi za motor
Predna 120/70/17- Dot 16nedela 2018 god
Zadna 160/60/17- Dot 38nedela 2019 god
Gumite se od Germanski brend Heidenau i se mnogu malku vozeni ,ne se osteteni i lepeni .
Cena po dogovor na mob ,na poraki ne odgovaram .

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
072533007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам