1 / 7
Opel Astra 1.7d
45.000 МКД
17.09.2021 16:15

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Opel Astra 1.7d so 4 novi zimski
gumi plus 4 letni so aluminiumski bandazi od koi 2 te se novi 2 te se solidni registrirana do mart 2022.
Cenata ne e fiksna ima mesto za dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
72209445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам