1 / 1
KUPUVAM GOLF 4 AVTOMATIK
1 €
10.10.2021 11:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kupuvam golf 4 tdi avtomatik


☎️ 077 926 120

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
077926120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам