1 / 4
Silikonski navlaki/zastitnici za klucevi VW
250 МКД
10.10.2021 16:45

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam silikonski navlaki, zastita za klucevi za Volkswagen. Navlakata ovozmozuva odlicna zastita, a voedno ima sovrsen i prefinet dizajn. Cena 250 den/1par.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
076234233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам