1 / 12
Stan vo strog centar
30 €
Цената не е фиксна
08.12.2021 15:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и чаршијата, на 5 мин пеш до езеро и шеталиштето покрај езерото во близина на маркети, пазари, продавници и се потребно. Во апартманот може да се сместат од 2-3 лица. Истиот се наоѓа на втор кат во нова зграда со лифт. Опремен е со кујна,бања,телевизор и кабелска телевизија,бесплатен интернет и паркинг простор.Ul.Abas Emin.13.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Boge
Потврден огласувач
078595220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам