1 / 6
Nosac za tocak, velosiped twinny load,kuka
3 €
05.09.2022 11:53

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov neotpakuvan drzac-nosac za dva velosipedi ,tocaci, tocak, germanski, cena po dovor

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071276020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам