1 / 4
Distanceri 4x100 Od 10mm-Aluminium
4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2021 23:22

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam distanceri aluminium od 10 mm 4 parcinja 4x100 za golf , reno i dr se naogam na pocetokot na cento kaj velkovo meance-skopje

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам