1 / 4
Продавам Опел
1 €
08.10.2021 17:01

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

70000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Останато

Опел во сочувана состојба со автоматски мењач.Регистриран до февруари 2022
Последен целосен сервис јули 2021
Цена по договор
Марија 072 237 981

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам