1 / 6
Sobi do komercialna banka Ohrid.
1 €
25.08.2021 15:35

Охрид / Охрид

Se izdavat dve sobi ,Edna dvokrevetna bracen krevet I Edna trokrevetna I Edna banja. Sobite se naogjat vo centar do komercijalna banka 5min do setalisteo.wifi ,kablovska TV imat.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
077702792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам