1 / 5
Patosnici Gumeni za site vidovi vozila
2.000 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 16:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Patosnici Gumeni GLEDRING izraboteni od cista EKO aromatizirana Guma za site tipovi vozila

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

LLumar Folija
Потврден огласувач
070800245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам