1 / 10
Апартман Тансо Охрид со 3 соби - СЕ ИЗДАВА
1 €
21.08.2021 14:03

Охрид / Охрид

Апартманот е лоциран помеѓу главната автобуска станица и чаршијата во комплексот на големи маркети, ресторани, детски игротеки
( Спроти КАМ Village Complex ).
Преку самата улица е автобуската постојка каде минуваат редовни линии за сите плажи до Св.Наум и Струга.
Големината на апартманот е 65м2 и е со 3 соби, комплетно опремен со кујна, купатило, голема тераса, Wifi, бесплатен паркинг.

Сите гости ќе имаат можност да вкусат од домашното производство од "Бавчата на Тансо".

Ве очекуваме.

Контакт Тане 072-264-564

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Тане
Потврден огласувач
072264564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам