1 / 5
Pirelli Diablo Rosso II 180/55/17 120/70/17
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2022 16:21

Скопје Центар / Скопје

Prodavam socuvani gumi Pirelli Diablo Rosso II so normalni znaci za upotreba. Vo niv ima zivot za uste edna ili dve sezoni. Povolna cena
180/55/17
120/70/17

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078299447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам