1 / 8
Trosoben Stan za odmor vo Ohrid
По Договор
09.01.2022 17:34

Охрид / Охрид

Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid vo centar. Stanot ima dnevna, kujna, dve spalni sobi, dve kupatila, klima, tv, wifi, veš mašina, terasa, parking. Info na 077425546-viber i tel

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

sonja
Потврден огласувач
071651182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам