1 / 12
LJUBANISTA/ЉУБАНИШТА**SE IZDAVAAT APARTMANI VO LJUBANISTA**
20 €
04.10.2021 10:41

Охрид / Охрид

Апартманите имаат одличен поглед кон Охридското езеро и Св.Наум...
Исто располагаат со соптвен паркинг(за 3-4 возила),кујна,тоалет,голем двор,ТВ и интрнет,голема тераса....
Дојдете вистински да се одморите во мир и тишина со прекрасен поглед на Охридското Езеро,Св Наум и градот Поградец
***** СЛОБОДEН ТЕРМИН *****
********* после 10.09 *********

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078251309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам