1 / 12
VW PASSAT 2.0 TDI DSG Virtual Cockpit R-Line
22.555 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2021 13:18

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VW PASSAT 2.0 TDI BlueMotion 150 KS
Avtomatski DSG ,
Digital cockpit , Highline ,
Alcantara koza so greaci - ergo comfort sedista ,
Klimatronik - 3 zoni , Navigacija , App Connect , Wi - fi ,
Adaptiven tempomat (ACC) / Distronic ,
18 ki bandazi so Michelin gumi ......itn


So zelen karton , Kasko osiguruvanje ...
Napraven golem servis ( set rebrast, zategaci , v.pumpa .....). Pominati km = 200.___

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Koce
Потврден огласувач
071 218 077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам