1 / 9
Se prodava Fiat Punto 1.3 JTD Dynamic - 2011 god.
4.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2021 18:24

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e uvezena od Holandija i plateni se site troshoci do registracija.
- Diesel
- 62 KW/85 HP
- Manual

Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070239266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам