1 / 12
FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI 68 KS 2007 GODINA
3.150 €
Денес 08:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI 68 KS 2007 GODINA

Kolata e maksimalno zacuvana vnatresno i nadvoresno od oprema poseduva :
-servo kozen volan so audio komandi
-komandi za bord kompjuter
-abs,asr,esp
-air bag x 6
-elektronski prozori
-elektronski retrovizori so greaci
- klima ured (ladi perfektno)
-dnevni svetla
-senzor za dozd
-dva kluca
-aluminiumski bandazi
-Novi gumi
-servisna kniska do posleden km!!
-godina na proizvodstvo 2007 godina
-potrosuvacka od samo 4.0 litri nafta!!!

Kolata e proverena tehnicki podvozje,motor,menuvac se e vo perfektna sostojba

Plateni se site davacki do reg na mk!!!

Moze da se vidi i proba sekoj den vo kavadarci

078 513 569 tose.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
078513569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам