1 / 6
Yuangxing пневмтици
500 МКД
Цената е фиксна
29.11.2021 11:15

Велес / Велес

Се продаваат кинески половни гуми возени 7000 км комплет цена. Димензии 130/60-13

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
075684146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам