1 / 9
Bandazi 16ki 5 x 112 & Novi gumi 205 55 16
390 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2021 09:41

Кавадарци / Кавадарци

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

7.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

* бандажи 16ки 5 x 112 возени на Мерцедес Ц 2012та.

Листа на возила на кои одговараат бандажите:
https://www.wheelfitment.eu/car/Mercedes/C-Klasse%20W204%20(2007%20-%202013).html


* нови гуми Сава Ескимо С3 205 55 16
Произ.2020 извозени 2-3000 км

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Koce
Потврден огласувач
071 218 077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам